www.sudzibas.lv MAXIMA Paldies karte nedarbojas

Maxima - Paldies karte nedarbojas

Iegādājos jauno paldies karti un uzzinot no radiem to gribēju arī izmantot Lietuvā, bet nekā jau 4 reizi meiģinu bet rādās ka nav aktīva cik parunāju ar cilvēkiem Lietuvā un darbiniekiem tad kartei vajadzētu strādāt. Latvijā viss kārtībā viss strādā, jautāju vietējās maximas darbiniecei,kapēc nestrādā un viņa neko nemācēja atbildēt. Rakstīju epasta ziņu uz ko mani ignorēja un tik paparasīja kartes nummuru un jau nedēļu nav neko atbildējuši. Meiģināju zvanīt uz nummur kur man pateica ka vajagot pirkt Lietuvas karti, es prasīju kā var viņu aktivizēt jo biju nopircis bet es nevarēju aktivizēt jo nēsmu Lietuvas iedzīvotājs, uz ko neviens nevarēja sniegt man atbildi. Uzskatu ka tā ir ņirgāšanās pa cilvēkiem un galvenais tik pateikt ka neko nezin vai ignorēt.

01.08.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 01.08.2023

Labdien!
Latvijā iegādātā PALDIES karte ir piesaistīta MAXIMA Latvija kasu sistēmai, līdz ar to, ārpus Latvijas karte nedarbosies. MAXIMA lietotne (Maxima Latvija) ir unikāla Latvijai, līdz ar to, to nebūs iespējams izmantot ārpus Latvijas.
Veicot pirkumus kaimiņvalsts veikalos Igaunijā un Lietuvā, Jums būs jāiegādājas attiecīgās valsts MAXIMA veikalu atlaižu karte vai jālejupielādē attiecīgājā valstī darbojošās Maxima lietone.
Novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikolos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Papildināts Robis Konis 01.08.2023

Nu tad izstāstie kā es varu reģistrēt Lietuvas karti ja es neesmu Lietuvas iedzīvotājs un nevaru to izdarīt? Un kapēc piemēram manam radiniekam un vecākiem kartes ir iespējams izmantot ārzemēs un viss strādā? Kas viņiem ir tik unikāls, kas nav manai kartei?

R

R Robis Konis 01.08.2023

Nu redzka pazīstamajiem iet 3 cilvēkiem toč

L lapsene 02.08.2023

Cilvēki melo. Jūsu draugi/radi šoreiz melo vai negrib teikt taisnību, ka viņiem ir Lietuvas AČIŪ (PALDIES) karte. MAXIMA klienta kartes darbojās tikai savas valsts robežās. RIMI klienta karte gan darbojās visās valstīs, tikai uzkrātās naudiņas gan dalās. Varat iepirkties LIDL veikalos, bet būs jaaktualizē savu atrašanos vietu lai dabūt vietējos kuponus (nezinu vai tas ietekmē pašu klienta karti).
P.S. varat bez problēmām saņemt jebkura Lietuvas veikala klienta karti tikai aizpildot anketu veikalā.

R Robis Konis 02.08.2023

Es vēl pats iepirkos nejau man teica

R Robis Konis 02.08.2023

Es jau runāju pa zilo karti nejau veco, jo vecā jau toč nestrādā to es zinu

D Dzintra Zariņa 02.08.2023

Es arī nedzīvoju Igaunijā, bet Igauņu Aitāh karte man ir, ar ko iepērkos Igaunijas Maximā

S Salacgriviete 02.08.2023

Ļoti patīk iepirkties Limbažu mazajā Maximā. Ļoti laipna apkalposana,jaukas pārdevējas.