www.sudzibas.lv MAXIMA Rudzu miltos tārpi!!!

Maxima - Rudzu miltos tārpi!!!

Herkuless rudzu miltos tik atrāsti tārpi! Pirkums veikts veikala Maxima uz Kurzemes prospekta 141, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1069. 25.julījā 2023.gadā.
Pieliku arī foto!
Tas jau nav pirmā reize. Tik bijuši citi gadījumi ar auzu pārslām , griķiem , makaroniem un citiem graudaugu produktiem. Lūdzu pieņemt mēras!

31.07.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 01.08.2023

Labdien!
Paldies Jums par sniegto informāciju!
Atsaucoties uz Jūsu iesniegto pretenziju, informācija ir nodota konkrētā produkta ražotājam, kuri veiks operatīvu produkcijas tehnoloģiskā procesa un gatavā produkta atbilstības pārbaudi.
Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA komanda

P

Velvetpopstar 31.07.2023

Maxsima viņus neražo. Lūdzams sūdzības pie ražotāja.

E ev_elina 31.07.2023

Kā tieši Maxima te ir vainīga un ko viņi var darīt?
Jums drīzāk jāsazinās ar Herkuless, nekā jātērē laiks, lai liktu sūdzību un bildes te.

S sannas 31.07.2023

Maxima šos miltus neražo un nefasē. Sūdzies ražotājam!

S Sīka2 31.07.2023

Visas pretenzijas, ražotājiem. Veikals , te nav vainīgs.

M Mēnesis 04.08.2023

Maxima neražo bet izplata.

P Paola 04.08.2023

Izplata vecu produkciju?

P PatMekl 04.08.2023

Veca produkcija-vai tur nav noradits deriguma termiņš?deriguma terminu, ja kas ,neliek veikals,ja termins ir normals tad vainigs razotajs

K Ksksbhakd 04.08.2023

Šausmas!

M Melisa Kleina 05.08.2023

Hercoga milti, blin tur jabur hercogam lai tos pirktu

M Melisa Kleina 05.08.2023

Normāli cilvēki pa tadu cenu nepirks bet paņems veco labo Dobeles dzirnavnieka optima līniju 🤣

S sannas 08.08.2023

Derīguma termiņš uz pakas kāds? Varbūt turpmāk ieteiksiet veikala darbiniekiem atvērt vaļā katru iepakojumu un paskatīties? Jūs pārmetat, ka izplata vecu produkciju. Es savukārt varu jums pārmest, ka jūs pērkat neskatoties ko pērkat. Darbinieki ir tādi paši cilvēki, kā jūs. Ja jūs neredzējāt cauri iepakojumam tārpus, ticiet man, arī darbinieki neredz cauri iepakojumam.