www.sudzibas.lv MAXIMA Manipulācijas ar cenām un daudzumiem

Maxima - Manipulācijas ar cenām un daudzumiem

Principā smalka veida krāpšana! Redzu, ka piedāvājumā kaķu konservi par izdevīgu cenu! Aizbraucu uz veikalu, nopērku. Pie kases izsit kaut kādu atlaidi no esošās Cenas. Saņemot čeku, redzu, ka kaut kas nešķirt ar cenu. Eju pie info kases. Un tur man pasaka, ka atlaide attiecas uz 5 gab. Konserviem un es pati vainīga, ka neesmu norēķinu kasē rēķinājusi līdzi jo man 5 veidi pa 12 gab. Paņemti. Labi, nepamanīju mikroskopisko uzrakstu uz milzīgās cenu lapas, bet vai tas dod tiesības maximai no manis izkrāpt naudu? Domāju, ka es neesmu vienīgā, kura šādā veidā apkrāpta. Un naudu man, protams, neviens netaisās atgriezt, jo redz' pie Cenas esot uzrakstīts, ka attiecas tikai uz 5 vienībām. Tā nu tagad mani kaķi ēdīs barību par kosmisko maximas uzcenojumu. Maximā ir tika labi atstrādāta šī krāpšana, ka turpmāk jāņem līdzi kalkulators un jārēķina neatejot no kases un kamēr nauda nav izkrāpta! Kurš stāvot pie kases galvā var uzreiz izdalīt 7,69 eur: 12 gab. Lai saprastu cik maksā viena Vienība?

21.08.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.08.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu izteikto viedokli. “Maxima” viena no galvenajām prioritātēm ir bijušas rūpes par Latvijas iedzīvotājiem, lai nodrošinātu zemas cenas augstas kvalitātes produktiem visos mūsu veikalos Latvijā. Akciju un dažādu kampaņu laikā saviem klientiem piedāvājam ļoti izdevīgus piedāvājumus, nodrošinot īpaši zemas cenas un, lai nodrošinātu vienādas iespējas visiem mūsu klientiem iegādāties tieši konkrētos akciju produktus, var tikt norādīts pieļaujamais iegādājamo preču skaits vienā pirkuma reizē. Iegādājamo preču skaita ierobežošana ļauj nodrošināt stabilu produkta pieejamību veikalos un iespēju to iegādāties jebkuram, izvairoties no situācijām, kad konkrētā prece tiek ļoti ātri izpirkta, piemēram, iegādājoties to lielos daudzumos.
Ceram uz sapratni un pateicamies par rūpēm!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Papildināts Aija An 21.08.2023

Kad lūdzu atgriezt samaksāto naudu par visu preci (par visu pirkumu, arī par tām vienībām, kurām tika piemērota atlaide) turpat veikālā, pat kad nebiju izgājusi no veikala? Veikala vadītāja iebāza degunā bukletu ar informāciju par 5 vienībāmun lepni paziņoja,ka pativainīga,kaneredzēju šo informāciju. Tāda sajūta, ka šis viss ir apzināti darīts, nevis lai padarītu piedāvājumu pieejamu visiem, bet gan lai izkrāptu naudu no pircēja.Lasu internetā, ka citos veikalos klients pie kases tiek brīdināts par to, ka sestā bundžiņa būs par pilnu cenu. Tāpat arī kur ir norāde uz to, ka nopirkto preci nemaina un naudu neatgriež? Tad sanāk, ka Maxima it kā mani soda pa rto, ka neesmu ieraudzījusi uzrakstu par 5 vienībām?

S sannas 21.08.2023

Man būtu kauns pat veikalā iet skaidroties dēļ sava analfabētisma. Informācija brīvi pieejama par cenu ierobežojumiem gan pie plaukta, gan avīzē.Nezināšana neatbrīvo no atbildibas. Kasiera pienākumos nekad nav ietilpis salikt bundžiņas pa veidiem,
skaitīt lidzi un brīdināt pircēju. Kuram katram nemaz nepateiksi par to, ka būs dārgāk. Pircēji mēdz būt tik neadekvāti, ka vispirms kliedz, ka cena nepareiza, bet kad vinam pasaka, ka atlaidei vajadziga atlaižu karte, tad vinš kliedz-neskaiti naudu svešā makā!
A kāpēc naudu prasīji atgriezt? Konservi bija brāķis? Vai arī ne akcijas laikā tavs kaķis neēd? Būtu rūpīga kaķu saimniece, nepirktu veikala sūdus, bet pirktu gaļas produktus tirgū un pienācīgi barotu savu kaķi.

A Aija An 21.08.2023

Es uzvedos absolūti adekvāti - ne es kliedzu, ne uzvedos neadekvāti. Pie preces nav norādīts - ka nopirkto preci atpakaļ neņem un naudu neatgriež. Lasot šos komentārus tiešām nav brīnums, ka esam tāda mīkstmiesīga sabiedrība,kura ar visu samierinās... Paceļ tarifus,šmaucās ar cenām, piesavinās svešu naudu...Tikai turpmāk neelojiet pakausī tam, kurš pie kases rēķinās cenu ar savu kalkulatoru...esnotiekti tā darīšu,ņemot vērā to, kāda sistēma ir Maximas kasēs.

S sannas 21.08.2023

Cilvēk! Veikals nav spēļu istaba kur Tu vari iet pie kases paspēlēties ar naudu- samaksāt un tad atkal paņemt atpakaļ. Ja Tu neredzi , neseko tam ko raksta akciju avīzē un uz cenu zīmēm, Tu taču nelasīsi arī info par preču atgriešanas noteikumiem. Starp citu, ari di informācija veikalā ir pieejama un izlasāma!
Visi citi vainīgi, tikai ne pati?
Par mīkstmiesīgo sabiedrību jums taisnība! Jūs tiešām esat mīkstmiesīga. Maz tā, ka ne velna neesat spējīga izlasīt, tak vēl vidus par vainīgiem pataisiet.

B bonueno33 23.08.2023

Tev vispār par sevi vajadzētu būt kauns. Par to kā un ko tu raksti. Un kāda sapuvusi, nikna maita esi. Varbūt tev vajag nevis kaķus bet vīrieti? Kaut kāda īgna un nikna vecene.

Velvetpopstar 21.08.2023

Gan avīzē, gan uz cenu zīmes ir noradits, ka akcija ir 5 kaķu konserviem dienā. Nevajag būt tādai aitai un tad visus citus vainot.

A Aija An 21.08.2023

Labi,es neizlasīju informāciju, tādēļ Maxima drīkst piesavināties manu naudu? Esmu gatava atgriezt viņiem preci turpat un tūlīt, jo pie kases man nav iespēja pārliecināties kāda ir preces galējā cena. To var izdarīt tikai tad,kad ir saņemts čeks.

C Cilvēks16 21.08.2023

Es uzskatu,ka maxima neko nepiesavinājās un vēl, Jūs rakstat,ka kasē tika izsista šāda cena. Vispār jau kasiere nevar nekādu cenu izsist, viņa noskenē preci. Pašapkalpošanās kasē,ja iepērkaties arī teiksiet ka pircējs izsit? Vājprāts.. Ja ir visās reklāmās rakstīts,ka atlaide ir par 5 vienībām tad tā arī ir.. Kā tad vēl ir jāraksta? Reklāmās un plakātos nav jau nemaz tik mazi tie uzraksti.. Tas ir tāpat, kā ja neizlasat,ka akcija ir ar paldies karti vai akcijas periods ir beidzies un darbinieks nav paspējis noņemt cenu.

S sannas 21.08.2023

Vēl vairāk izblamējies. Cenas redzamas monitorā jau tad, kad prece tiek skenēta un nekāda nauda vēl nav paņemta. Arī atlaides esamība vai neesamība ir redzama monitorā!
Painteresējies kādos gadījumos tiek atgriezta nauda par pirkumu. Barība bija bojāta, vai varbūt bundža bija sasista?

A Aija An 21.08.2023

Izlsasās,ka esat Tukuma Maximas darbiniece? Viņiem attieksme precīzi tāda pati - samaksāji - pati vainīga! Mēs tavu naudu dabūjām un tagad tu vari staigāt...Sūdzības sākumā ir pielikumā čeks, kā tur var redzēt cik maksā viena vienība? Man kaut kā jāspēj sekundes laikā sarēķināt cik ir 7,69 : 12?

Tieši šādu 'pircēju' dēļ, kas pa dienu pērk preces lielos apjomos, vakarā nav akcijas preču strādniekiem, kuri atgriežas no darba!

D Džukstīte 22.08.2023

Jūs tak nav adekvāta, sagrābusies jau ar takā uh.. starpcitu pārdevēja(saku kā pārdevēja) nav bainīga pie tā ka sadzird tikai ka akcija, reklāmā pa tv tas pat ir ka tikai pa piecām vienībām, tas nozīmē, tu vari ņemt tikai piecas buņðziņas hoc no katras garšas, ja paņem vairāk tā vairs nav pārdevējas vaina, un pārdevēja nevar zināt ka jūs tik daudz negribat, kad skenē preces, pircēju pusē ir ekrāns kurā uzskaita gan cenu gan atlaidi, varējāt uzreiz pateikt ka kkas nepas un noskaidrot kpc tā, nevis kko dirst, ejat pastrādājat pa pārdevēju, tad redzēsiet ar kādiem idiotiem mums ir jāsaskaras un tad runājat! Veikals ir pilns ar darbiniekiem kas krāmē plauktus, var arī viņiem pavaicāt, un kārtīgi izlasīt kas ir rakstīts uz cenu zīmēm!

R ricis15 23.08.2023

Bet čekam gan jāseko līdzi Maxima tas no dzīves, ja nepasekosi, tad iepirksies dārgāk.

G guna777 23.08.2023

Arī es saskāros ar šo problēmu ! 5 kaķu konservi pa 0,85 gr. 2 kaķiem ir uz 1 dienu. Žēl, ka cilvēkam vakarā atgriežoties no darba nāksies ēst barību, paredzētu cilvēkiem, jo kaķi jau būs izēduši savējo! Runa šeit ir par nekorektu mārketinga politiku, ko Maksima piekopj regulāri uz dažādām precēm. Ja pērku vismaz desmit veidu dažādu barību pa pieci no kayra veida, kopā 50gab. Ir cena ar atlaidi, taču iepakojumam viena veida 12 gab. Cena bez atlaides.Pērkot vairākas preces ir grūti izsekot katra pirkuma cenu atbilstībau, lai nekavētu rindu, it īpaši ja galvā vēl jāpaspēj aprēķināt visas atlaides.

S sannas 24.08.2023

Neviens nespiež pirkt, ja nepatīk cena un cenu politika! Jums neviens neliedz iet iepirkties jebkurā citā veikalā, kurā nav diferencētas cenas. Nez kāpēc vairums iet iepirkties tieši Maxima. Iepērkas un pēc tam sūdzas . Vai jums kāds lika iet un pirkt, ja nepatīk?

Z ZemeneMellene 24.08.2023

Lasīt iemācies. Un tad apvaino kasierus un visu Pasauli!Analfabēte. Savas stulbības pēc-jàcoeß citiem. Debìliķe!