www.sudzibas.lv MAXIMA Maldināšana

Maxima - Maldināšana

Jau trešo reizi pēdējo dažu mēnešu laikā konkrēti melnsila ielas maximā labi maldina ar produktiem. Pirmo reizi paņēmu tur nagetsus, mājā atvēru, tur jau kāda cita dzīvība ir. Un termiņš vēl bija labs. Pēc tam vēlreiz biju veikalā, paņēmu desu un arī ar ļoti labu termiņu tāda paša laba zaļā dzīvība iepakojumā. Tikko atkal biju tajā pašā veikalā. Paņēmu gaļas gabaliņu. Uz iepakojuma ir viena Cena, bet uz kases ir cita. Un tur bija liela Cenas starpība. Kas notiek ar veikalu? Agrāk tā nekad nebija! Jau negribas pie jums nākt, cik var tā maldināt?

06.04.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.04.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Vēlamies informēt, ja esat konstatējuši neatbilstību Jūsu iegādātajai precei, Jums vienmēr ir tiesības vērsties veikalā ar preci un pirkuma čeku, lai risinātu problēmsituāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda