www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

2023. Gada 25. Maijā iepirkos veikalā maxima pils iela 9b, Alūksne, pie kasēm atrados ap plkst. 19.40. No četrām kasēm nestrādāja neviena, darbojās tikai pašapkalpošanās kase. Pie pašapkalpošanās kasēm dežurējoša pārdevēja nespēja paskaidrot, kāpēc neviena no kasēm nedarbojas. Maxima pašapkalpošanās kases ir ļoti nedraudzīgas pircējam, īpaši cilvēkiem gados, kāds esmu arī es, tāpēc iepirkšanās ir mokoša un pazemojoša. Uzskatu, ka šāda attieksme pret pircējiem - senioriem ir uzskatāma par zemisku ņirgāšanos no maxima personāla puses. Līdz 20.00, kad veikala telpas atstāju, joprojām neviena no 4 kasēm nedarbojās.

25.05.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 26.05.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Maxima veikalos rīta un vakara stundās strādā tikai pašapkalpošanās kases, bet blakus vienmēr ir veikala darbinieks, kurš jebkurā situācijā ir gatavs palīdzēt. Mēs saprotam, ka jaunas lietas ne vienmēr uzreiz ir viegli pieņemt.
Ar veikala darbiniekiem atkārtoti tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot rīta un vakara stundās būt blakus klientiem pašapkalpošanās kasēs un palīdzēt, ja tas ir nepieciešams.
Novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

A absk12 25.05.2023

Un kas tieši Jūs pazemo? Nopīkstināt svītru kodu?

S sannas 25.05.2023

Pazemojoši ir sūdzēties! Šis cilvēks pie robotiem vienmēr palīdz un apkalpo! Tāpēc tagad senior, padomā par ko Tu sūdzies! Tu izgāzi savas negācijas uz cilvēku, kas visu dienu cīnās ar tādiem kā Tu! Tev grūti tur bija iepirkties , un grūti muti atvērt, lai paprasītu palīdzību? Vet tev ir pavisam viegli šeit sūdzību uzrakstīt. Kauns!

R RXX 25.05.2023

Kāds seniors var paskaidrot, kāpēc kategoriski atsakās pielietot pelēko vielu un apgūt elementāras prasmes, kas objektīvi uzlabos ikdienu?

M Mistipo 25.05.2023

Man nekad nav bijušu problēmu ar pašapkalpošanās kasēm un es jau kādu laiku neeju pie parastajām kasēm, jo pašapkalpošanās kasēs tieši ātrāk var visu izdarīt, nekā stāvēt rindā. Es domāju, ka problēma ir nevis gados, bet nav vēlme pat mēģināt. Pat es savā pirmajā reizē nemācēju pareizi viņu izmantot,

O Ojāra pakaļa 25.05.2023

man sāp dibens

M Mistipo 25.05.2023

Un papildus tam, ja Jūs "cilvēks gados" mācējāt ielikt sūdzību šajā portālā, tad es nedomāju, ka jums sagādās problēmas arī iemācīties strādāt ar pašapkalpošanās kasēm.

H Heategija 25.05.2023

Регина Якубовская промышляла левыми сделками с недвижимостью, с рынка ее выкинули, теперь делает стрижки за 5 евро. Очень хорошо стрежот. Рекомендую

Regina Jakubovskaja, tegutses libamaaklerina, turult on teda väljavisatud, nüüd töötab juuksurina teeb lõikusi 5 euro eest. Soovitame.

Регина Якубовская? Эта та что базу данных продала телефонным мошенникам с Украины?

A AiK 26.05.2023

kases ir ļoti nedraudzīgas pircējam, īpaši cilvēkiem gados, kāds esmu arī es- BET TE SARAKSTĪT MĒSLU gan tu draudzējies ar tehaloģijām