www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta attieksme

Maxima - Slikta attieksme

Sveiki, iepirkos vēlu vakarā. Kad nav vairs pieejamas parastās apkalpošanas kases, tikai pašapkalpošanās un viena kase, kas bija pati pirmā rindā.
Es stāvu un gaidu kad mani apkalpos bet tā vietā es dzirdu, ka neizglītota traka kasiere bļauj pa pus veikalu. Lai sieviete kas ir nolikusi preces pirms manis nāk šurp un noperk viņas. Kavē manu laiku!
Es gaidu un stāvu. Bet man jaklausas 3min kliegšana nevietā.
Kas ta par attieksmi? Es biju ļoti nokaitināta. Elementāta attieksme netiek ievērota. Tikai tad kad sieviete aiz manis pateica, ka nenāks, tikai tad mani apkalpoja!
Briesmīga attieksme. Turmpāk velos vakaros vairs nenākšu iepirkties. 👎😠

08.05.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.05.2023

Labdien! Paldies par sniegto informāciju. Lūdzu informējiet mūs kurā MAXIMA veikalā saskārāties ar šādu situāciju. Ar darbiniekiem veiksim pārrunas un tiks atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem. Paldies, ka vērsāt uzmanību uz procesiem, kas mums ir jāuzlabo un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos. Atvainojamies par sagādātajām neērtībam. Ar cieņu MAXIMA Latvija

Papildināts Pepe58 08.05.2023

Mukusalas aplis, maxima. Riga plaza.

Pepe58 04.05.2023

Būtu es vel nokaitinātāka, es būtu ko rupju pateikusi pārdevejai! Par cik man bija labs garastāvoklis, tad neko neteicu!

S sannas 08.05.2023

Tiešām traka kasiere, ka meklēja cilvēku
,kas bija nākamais rindā. Es gan nebūtu kliegšana, bet gan visu pa kluso akurāti sarēķinātu un Tu neattīstās persona par viņām samaksātu.
Ko tai kasieri bija darīt, ja atnāca kāda vista un pameta pirkumus?