Maxima - Akcijas

Labdien!
Es ļoti vēlētos, lai kāds, kurš ir atbildīgs par iknedēļas akcijām, sadzird mani.
Konkrēti šobrīd runa par kūdru stādiem.
Ir akcija 30%, ja pērk vismaz 2. Vienības.
It kā jauki, bet...20l. Maiss, un nav nozīmes, kā šo preci dabūt mājās.
Tā kā man vajag 5. Maisus, tad jāstaigā 5. Reizes un jāpērk pa 1. Vienībai, jo vairāk aiznest reizē nevaru.
Pērku jo vajag, bet akcija uz mani neattiecas. Esmu pārliecināta, ka es tāda ne vienīgā.
Kaut kas tomēr nav kārtībā...
Ar cieņu,
R. Fridrihsone

29.04.2023

O Onlyone 29.04.2023

Ta ir Jusu nevis pardeveja problema.Jums jadoma ka dabut tos maisus,kaut vai kaiminam palugt atvest.pec Jusu logikas ja Jums nebutu ledusskapja tad akcija 50 % ja perk 2gb saldejumam Jums nederes un tas Jus diskrimine jo nav kur glabat.tas pats attiecas ari uz tadu situaciju ka ja pemeram pircejam nav veikala atlaizu kartes tad atlaide vinam nebus konkretai precei.Te ir ta ka pardevejs(domats tirdzn.vieta)izdoma kaut kam pieskirt atlaidi,uz tiem noteikumiem kadi vinam izdevigi,Jus varat tos pienemt un izmantot vai ne.

Kūdru stadi, tas ir tas, kas atrodās jūsu apakšbiksītēs? Neskūta pļava? :D

S sannas 29.04.2023

Tā nav veikala problēma, ka tev nav transporta. Pēc tik sūdzībām iesaku veikalam anulēt tavu atlaižu karti, lai Tu vispār neko nedabū!
Jā, nav kārtībā, tikai kārtībā nav pircēji, nevis veikals.
Jā nevari panest 2, nes 1, bet nevaino tajā veikalu! Pērc pa pilnu cenu, kas tev to liedz?

Good Intentions 29.04.2023

Ai, jel vieglo prātiņ. Sarunājiet ar kādu, kam ir auto, izsauciet taksi, iznomājiet auto vai izmantojiet pārvadājumuma pakalpojumus. Palūdziet kādu ziķeri vai ziķerus, lai atstiep.