www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Sveiki, diemžēl rakstu otro sūdzību dienas laika, vēlējos uzzināt kādēļ neviens nestrādā šajā vieta? Piebraucu 21: 58 pie maxima, ja ļoti vēlu, pēdējā brīdi, ieeju gandrīz pilnīgi neviena cilvēka nav. Eju paņemt savu pirkumu (šajā gadījumā alus) , dodos pie kases, neviena kase nav vala, dodos uz pašapkalpošanās kasi, kamēr jūsu kundze apstiprina man, tikmēr pulkstenis ir 22: 00. Man rodas jautājums, kādēļ jums neviens cilvēks nestrādā pie kases? Tā iemesla dēļ nepaspēju, necieņa pret klientiem…..

17.05.2023

B Bez_vārds 17.05.2023

Tev nav ko darīt? Varbūt jāiet padienēt? Mazāk muļķības rakstīsi...

Dusmīgais Ainārs 17.05.2023

Riktigs sprinteris - piebraukt 21:58 - aiziet lidz alus stendam - izvēlēties alu - aiziet un saprast ka nestrādā kases - aiziet līdz pašapkalpošanās kasēm - saskanēt aliņus . Un to visu izdarīt 2 min 👏

S stellas 17.05.2023

Nevajadzēja iet, bet vajadzēja skriet.

S sannas 18.05.2023

Necieņa ir nevis pret pircējiem, bet pret darbiniekiem! Veikala darba laiks ir līdz 22? Tas nozīmē, ka 22.00 veikala durvis jau ir slēgtas. Bet Tu 22.00 vēl stāvēji pie kases.

S sannas 18.05.2023

Gandrīz pilnīgi neviena cilvēka nav😆😆😆
Kā šitas jāsaprot? Tak ir vai nav? Varbūt tomēr bija kāda daļa no cilvēka? Rokā, kāja?" Ā, sapratu, biji Tu, tikai smadzenes lidzi nepaņēmi, jo nodzertas.Gandrīz pilnigi neviena " šito saukli jāsāk drukāt uz t krekliem. Apmeram tāds pats līmenis " huļi mana bļoda ir netīra?"

A Atkostais 21.06.2023

Neviena cilvēka,šaja gadījuma kasieris/kasiere nebija ne pie kases nedz blakus ,haha protams,gribetu redzet ka dzive man tu to pateiktu,IQ limenis tev tik zems, ka vari drukat savus sauklus kur gribi. :)

S Sauljuks 20.06.2023

Vecīt tev pašam necieņa pret sevi nav?! Jānāk ātrāk uz veikalu pēc alus nevis 2 min pirms 22.00