www.sudzibas.lv MAXIMA Maldinoša informācija

Maxima - Maldinoša informācija

Šodien m. Ķempes 9, maximā nopirku vienreiz lietojamo cigareti salt ar vīnogu garšu. Bija neejoša.. Reizēm tā gadās... Nopirku 16: 37, tikko izejot no veikala pārbaudīju un gāju atpakaļ apmainīt. Iepriekš nekad tā nav gadījies, cik zinu visos veikalos vienmēr apmaina. Šoreiz kasiere pateica ka neko nezina, izsauca citu kolēģi. Šī kolēģe man iedeva iqos Lapiņu un teica, lai rakstu viņiem, ka viņi par to atbild... Salt un iqos ir divas dažādas lietas, bet nu labi... Nezinu vai tas ir pārdevējas slinkums taisīt aktu, vai veikals krāpjas, lai nezaudētu savu ietirgojumu, bet ja pārdodat šādas ierīces, lūdzu arī atbildiet par neejošām precēm... Labi nauda nav liela - nepilni 6 eiro, tomēr situācija ļoti stulba. Liels fuj pārdevējai, kura liek man sazināties ar pavisam citu kompāniju, kura man atbild, ka viņiem ar to nav nekāda sakara un piedāvā man iegādāties karsējamās tabakas ierīci...

26.12.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 27.12.2022

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Atvainojamies par radītajām neērtībām un aicinām Jūs griezties veikalā, līdzi ņemot pirkuma čeku, lai veiktu preces apmaiņu.
Ar darbiniekiem vēlreiz pārrunāta pareiza rīcība un veicamās darbības, lai šāda situācija vairs neatkārtotos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Velvetpopstar 27.12.2022

Varbūt pārdevēja nav apmācīta, lai veiktu atgriešanu un pa svētkiem vadības diemžēl nav, lai risinātu šo problēmu. Ir iespēja viņa arī neatšķir firmas.

S sannas 18.01.2023

Pārdevēja kļūdījās un jūs sajauca ar tiem, kas vazājas pa veikaliem pārbaudot kā tiek tirgoti tie ..., piedodiet-mēsli. Ir tāda ķēmu kategorija, kas aiz neko darīt lien veikalā pārbauda, vai visi darbinieki zin kā tirgot iqos . Šādos gadījumos tiešām darbinieks pircējam izsniedz lapiņu ar telefona numuru.