www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti

Maxima - Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti

Īsumā: 11.01.2023 dienas laikā, es maksājot par precēm esmu ielicis 2 eiro monētu pašapkalpošanās automātā un tas naudu "apēda". Tad es pasaucu kases darbinieku, lai tas palīdzētu manā gadījumā. Es viņam pastāstīju, kas noticis, viņš mēģināja palīdzēt, bet nesanāca, tad pasauca kases vecāko darbinieku vai veikala vecāko darbinieku, neesmu pārliecināts un šī darbinieks (sieviete) pateica tik skaļi, lai apkārtne visi veikala apmeklētāji arī to dzirdēja, ka es meloju un mēģinu apzāgt veikalu uz 2 eiro, kas protams, ir smieklīgi.

"foršs" serviss, ko nu pateikt.

11.01.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.01.2023

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda