www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

22.01.23 plkst 12: 38 kasiere piedāvāja izmantot Maxima naudu 5.05 €, rezultātā čekā summa neizmainījās. Ja salīdzinātu kases čeka kopiju ar izlietoto uzkrājuma naudu visdrīzāk būtu redzama nesakritība. Pircējiem tam pievērst sevišķu uzmanību!

26.01.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 26.01.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Pirkumā iztērēta Paldies nauda čekā proporcionāli tiek sadalīta pie katra produkta un tiek uzrādīta ailē “Atlaide” zem katra produkta. Lūdzam vēlreiz pārskatīt informāciju čekā un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected].
Novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

V

S sannas 26.01.2023

Cienījamais klient, pirms sūdzēšanās paskaties čekā. No augšas līdz apakšai!

V Verts 29.01.2023

Paldies par ieteikumu, diemžēl kopš pirkuma brīža 22.janvāris nav iespējams paskatīties Maxima aplikācijā digitālo čeku izvērstā veidā, visu laiku stāv uzraksts "Atvainojiet, mūsu datu pakalpojumi uz brīdi ir traucēti. Lūdzu, mēģiniet pēc brīža atkal".

P Pozitivais007 02.02.2023

Kur problēma pārbaudīt uzreiz pie kases? Un, ja liekas, ka summa neizmainījās, tad to arī uzreiz pateikt kasierei nevis te žēloties😄