www.sudzibas.lv MAXIMA Preču sortiments

Maxima - Preču sortiments

Nav saprotams, kas izvēlas preču sortimentu. Tas ir nepietiekams, nav daudzveidīgs. Piemēram, jogurtu, biezpiena krēmu, sieru un c. Piena produktu izvēle nepietiekama. Es saprotu šobrīd esošo ekonomisko situāciju, bet tāpēc it īpaši vēlos nopirkt to, kas garšo. Salīdzinot ar piedāvājumu Alūksnes maxima, Gulbenes veikalos nav ko iegādāties.

04.01.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.01.2023

Labdien!
Paldies par sniegto atsauksmi, mēs novērtējam ikvienu mūsu klientu ieteikumu par jauno formātu! Jau kopš pagājušā gada norisinās jaunā veikalu koncepta “Mans veikals” ieviešana “Maxima X” un “Maxima XX” formāta veikalos.
Jaunā koncepta ieviešana norisinās pakāpeniski visā Latvijā, lai padarītu iepirkšanos mūsu klientiem vēl ērtāku, ātrāku un patīkamāku, tai pašā laikā esam veikuši vairākus uzlabojumus, kas vizuāli klientam nav redzami, bet atvieglo darbinieku tiešos ikdienas darba pienākumus. Esam rūpīgi pārskatījuši un pielāgojuši sortimentu visos veikalos, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk.
Arī turpmāk mēs sekosim līdzi mūsu klientu atsauksmēm un ieteikumiem, lai piedāvātu pēc iespējas piemērotāku sortimentu un pielāgotu to, ja ar laiku radīsies šāda vajadzība.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

S Smadzen'sVaig? 04.01.2023

Tagad vienas Vitas dēļ ies sūtīt kaudzi ar piena produktiem. Droši vien daudz nesūta, jo vietējie iedzīvotāji nevar nopirkt. Kāda jēga pasūtīt kaudzi ar produktiem, ja nopirks tikai lētākos un pārējiem beigsies termiņš un būs jāmet ārā?

G Gulbenietis 04.01.2023

Tagad pat pusčuhņās ir pa kādam citro, elvi un kādam unītim. Kur problēma?

T taisnibascinitajs3 05.01.2023

Tāpēc, ka arī Maxima zin, ka gulbenieši nav cilvēki.