www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Kad beigsies bardaks šajā veikalā! Centra veikals pie autoostas no rīta strādā tikai vienai kasē. Lai paspētu pirms darba iepirkties jāstāv gara Rinda. Agrāk vismaz divas kases strādāja. Un vispār šajā veikalā visu laiku maz kases strādā un jāstāv milzīgas Rindas. Informācija atbilde viena jātaupa stundas tāpēc maz kasieru. Jūs zaudējat ļoti daudz klientu!

03.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 03.02.2023

Labdien.
Paldies, ka sazinājāties ar mums un izteicāt savu viedokli.
Konkrētajā veikalā kases strādā divās pusēs. No pulksten 7 līdz 8 kase ir atvērta kanāla pusē, bet no pulksten 8 tiek atvērtas vēl 2 kases arī tirgus pusē. No pulksten 9 rītā pircēju ērtībām jau strādā visas četras veikala kases. Ir atsevišķi īslaicīgi brīži, kad rīta pusē pircēju varbūt vairāk nekā ierasts, kas saistīts, piemēram, ar konkrētu akcijas preču piedāvājumu datumiem.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

I

Velvetpopstar 03.02.2023

Pašapkalpošanās kases nav pieejamas?

G Gonzo23 03.02.2023

Tajā centrāltirgus maksimā šodien pirmo reizi ieskrēju, vajadzēja kabatlakatiņus nopirkt, tev, visas pozīcijas tukšas, nav papildināta prece... Vairs konkrētajā bomžu maksimā savu laiku netērēšu.

A Annasimpson 03.02.2023

Piesakieties darbā, varbūt būs lielāka jēga!

Good Intentions 04.02.2023

No rītiem tā ir. Ir pieejamas pašapkalpošanās kases un var arī iepirkties iepriekšējā dienā.