www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšanās

Maxima - Krāpšanās

Kārtējā cilvēku krāpšana. 3.01.2023. Ieliku groziņā ikru bundžu 275 gr. Cena uzrādīta 15.99 eiro.
Kasē izsita 22.99 eiro. Tātad tiku apkrāpts par 7 eiro. Jautājums cik vēl tika apkrāpti cilvēki, kas
neieskatījās čekā? Ja ir uzlikta Cena tad esiet tik mīļi arī tirgot par tādu. Sodiet savus pārdevēju,
kas laicīgi nepilda savus darba pienākumus.

lilija 20.01.2023

Par šo krāpšanos rakstu otro reizi. Mistiskā kārtā tā pazuda.

Par foreli ar atlaidi

Veikalā 21.01.2023. Tika tirgota forele, tā nebija plastikāta iesaiņojuma, bet zivis bija bez iesaiņojuma ledus kastā. Nekas nemaisīja to sadalīt divās daļas. Cena bija uzrādīta par kilogramu un citi komentāri nebija. Vēlējāmies ar blakus pircēju iegādāties pa pus zivij. Mums attrieca.

Ļoti nelojāla attieksme pret pircējiem. Uzskaitīt var daudz!

lilija 20.01.2023

Maksimas vadība nestrādā pircēju labā, bet lai gūtu lielāku peļņu.

S Sīka2 20.01.2023

Šodien ir 20.01.2023.
Neticu nē vienam tavam vārdam. Melo tu skaisti. Iesaku aiziet pie ārsta, lai tavu galvu pārbauda.

G Gonzo23 20.01.2023

Vai esat mēģinājusi tunu?

Ko Tu man gribi ieteikt?

mein weirdQ 20.01.2023

Atkārtošos vēlreiz, ja nedaleca ar pirmo reizi.
Kārtīgi apskatiet Jūsu pašas pievienoto attēlu un izlasiet visu, kas ir rakstīts uz cenu lapas.
AKCIJAS PERIODS TUR IR NORĀDĪTS. 😮‍💨

Priecājaties, ka nesamaksājāt visus 27.99 €

Un Jūsu pirmā sūdzība nekur nav pazudusi, Jūsu profilā viņu var mierīgi atrast.

G Gonzo23 20.01.2023

Konservus bundžiņā, kurus sauc tuna.

Velvetpopstar 20.01.2023

Nevis krāpšana, bet neuzmanības kļūda. Cilvēcisks faktors un vajag sekot līdzi saviem pirkumiem.

S Samanta D. 21.01.2023

Pašam jāseko līdzi , citādi tā var gadīties

M Mēnesis 25.01.2023

Akcijas periods ir līdz 02.01,pirkāt dienu vēlāk
Lasīt vairāk vajag

lilija 01.02.2023

Tad kāpēc cena tik lieliem cipariem, bet akcijas laiku pat ar brillēm nevaru salasīt?

Krāpšanās un mānīšana.

S Spuris 01.02.2023

Ir nu gan jaunums,ka ar maziem burtiem mēdz būt papildus SVARĪGA informācija. Vakar poiedzīmāt vai no mēness nokritāt ? Vajag izlasīt visu nevis saukāt tirgotajus par krāpniekiem.Jums laikam arī nav saprotama vārda jēga - krāpniecība. Ja navarat saskatīt tad cerams zinat,ka ir jāapmeklē acu ārsts ,lai pārbaudītu redzi un saņemt jaunas brilles . Bērndārzs natūrā!