Meklēšanas rezultāti
AtrisinātaPateicība Dr.Dainim Iļješānam - Gribu izteikt visdziļāko pateicību Dr.Dainim Īļješānam (Sūdzība)
Gribu izteikt visdziļāko pateicību Dr.Dainim Iļješānam par augsto profesionalitāti, pieredzi, ieteikumiem, individuālo pieeju, cilvēcīgumu, iejūtību. Iesaku doties pie Dr.D.Īļješāna visiem, kuriem nepieciešama viņa palīdzība.
Bite - Uzspiestais BITE pamatkomplekts par 1.98EUR mēnesī (Sūdzība)
Jūs arī saņēmāt šādu vēstulīti e-pastā? Kā Jums tas patīk? :)
Faktiski, Bites klientiem, no 2026 gada, par papildus 1.98EUR mēnesī tiek uzspiests papildus pakalpojums, kurš lielākajai daļai noteikti nav nepieciešams.
Viņi domājot par Jūsu drošību, tāpēc gribot/negribot Jūs automātiski būsiet apdrošināti pret kibernoziedzniekiem 1000 euro apmērā, ja Jūs savas muļķības dēļ krāpniekiem pārskaitīsiet naudu un par šo Jums būs jāsamaksā 1.98EUR papildus saviem šī brīža rēķiniem.
Ja negribi - lauz...
PRODO SIA - Negartiva darba pieredze (Sūdzība)
Šī ir mana personīgā pieredze, strādājot uzņēmumā no 9. Maija līdz 2. Septembrim. Sadarbības sākumā pienākumi bija skaidri un izpildāmi. Taču augustā to apjoms pēkšņi pieauga apmēram 2–3 reizes, un lielākā daļa darba bija saistīta ar negatīvo klientu komentāru un sūdzību apstrādi, kas būtiski palielināja slodzi. Uz šī fona man tika paziņots, ka es “strādāju slikti”, un ieteikts aiziet no darba. Izmēģinājuma laiks bija sekmīgi nokārtots, taču mani nostādīja fakta priekšā un izdarīja spiedienu...
ORIGO - Agresīva, vardarbīa un pazemojoša t/c Origo apsarga uzvedība (Sūdzība)
Iesniedzu sūdzību par klaju incidentu, kas notika ar mani šodien tirdzniecības centrā "origo". Incidents ir saistīts ar jūsu apsardzes darbinieka neprofesionālu, agresīvu un pazemojošu rīcību. Es ierados centrālās stacijas 3. Peronā ar velosipēdu. Man ir diagnosticēta ierobežota mobilitāte muguras un plecu darbības un sāpju dēļ, un man ir aizliegums celt smagumus. Lai nokļūtu uz 1. Peronu (uz savu vilcienu) , man būtu jāpārvar kāpnes un smagas durvis, kas manā Veselības stāvoklī ir fiziski...
FS METTA - Zems līmenis (Sūdzība)
Futbola klubs Metta pēdējos gados ir būtiski zaudējis savas pozīcijas, un vecākiem, kuri domā savus bērnus laist futbolā, noteikti ieteiktu apsvērt citus klubus. Kluba darbībā valda nevienlīdzība, bērni tiek rotēti pa sastāviem nevis pēc prasmēm vai darba treniņos, bet pēc principa “savējie un sponsoru bērni vispirms”. Arvien biežāk tiek dzirdēts, ka klubam ir sabojātas attiecības ar daudziem partneriem un organizatoriem, kā rezultātā bērniem netiek nodrošināti regulāri turnīri. Mēdz gadītie...
DPD - Joprojām nepiegādā (Sūdzība)
Jau 28.10. šeit ievietoju sūdzību, ka uzņēmums DPD jau trešo sūtījumu nav spējis piegādāt uz mājām. Pirmos divus aizgāju un savācu pati, trešajam pieturējos pie fakta, ka esmu samaksājusi par mājas piegādi, tad nu vēlos arī to saņemt. Rezultāts? Kurjers, kuram "esam nodevuši ziņu, sūtījumu jums šodien tiks piegādāts uz mājām", trīs (!) reizes to ievietoja dažādos pakomātos. Kad tika mēģināts dāvājot sūtījumu no pakomātiem, tas tur nemaz neatradās. Rezultātā pats DPD sūtījumu nosūtīja atpakaļ...
Elegant CV - Pēc konta uzzināšanas, regulāri apzog (Sūdzība)
Nekādā gadījumā neielaižaties ar interneta uzņēmumiem "ElegantCV" un "Paypal*MakemyCV", kas izstrādā CV dizainu un citu grafiku. Viņi uzliks minimālu maksu par pakalpojumu, lai uzzinātu jūsu bankas kontu, un tad regulāri zags jums no bankas konta naudu. Interneta laupītāji, ar kuriem nekādā gadījumā nedrīkst ielaisties!
Sportsdirect - Pārdevejas nievajoša, nelaipna attieksme (Sūdzība)
Atnesu uz apavus garantijas prasībai, jo tiem parādijās defekts- daļēji atlīmējās, vai nebija pielīmēta kārtīgi zole. Vecākā pārdevējas attieksme bija ļoti neapmierināta un nelaipna. Pārmetoši tika uzdoti jautājumi, kā tas notika un kāpēc tas notika. Latviski runāja slikti.
Neiesaku iet uz to veikalu cilvēkiem. Visticamāk tur problēmas ar veikala vadību, kuriem nospļauties uz klientu. Starpcitu piemēram Anglijā vai Īrijā tāda attieksme pilnīgi atšķirīga.
N1 Home SIA - Krāpšana (Sūdzība)
Preci pasūtīju 2025.g. jūlijā un kopš tā laika jau pagājuši 4 mēn (nov 2025). un prece nav piegādāta. Turklāt veikals jau vairākas reizes ir melojis par to, ka prece tiks piegādāta. Bet pēc pēdējā nepiegādātā termiņa paziņo, lai viņus netraucē, jo skaidrs, ka tādi kuriem viņi nepiegādā ir daudzi. Nevienam neisaku neko pasūtīt, krāpnieku kantoris.
Kirils Ivanovs - Uraogs kas nevēlas iedziļināties un rast risinājumu (Sūdzība)
Mēģināšu īsi, bet šaubos ka sanāks! Kā jau īsts vecis visu ievilku un sapratu, ka nu ir laiks doties pie ārsta. Tā pēc ilgiem zvaniem uz dažādām iestādēm, nonācu ARS medincīnas iestādē pie urologa Kirils Ivanovska pirmā vizīte, pārbauda, izstāsta, saņemu nosūtījumu uz analīzēm un vēdera dobuma sonogrāfiju, bet piebilst ka viss ticamāk tas viss ir uz nervu pamata, nu neko vairāk kā10gadus sadzīvoju ar veģetatīvo distoniju. Nododu asins un urīna analīzes, kas izmaksāja ap 120€ (cenu pieliku, lai...
RSU Stomatoloģijas institūts - Zobārstniecības cenu kāpums - 1 virsmas plombe €45 (2022. gadā) -> €110 (2025. gadā) (Sūdzība)
SI Zobārstniecības klīnikā 2022. gada oktobrī zobu plombēšana "Vienai virsmai ar gaismā cietējošu kompozītu" izmaksāja no ~45 Eiro, bet 3 GADUS VĒLĀK - 2025. gada novembrī šim pašam pakalpojumam cena nu jau ir uzaugusi par 65 EUR! Tas ir 110 EUR!
Par ko tiek šādi nepamatoti paaugstinātas cenas?
2022. gada oktobris: https://web.archive.org/web/20221004105731/https://stomatologijasinstituts.lv/ce...⇄
2025. gada novembri...
Gjensidige - Slikts serviss, neieklausīšanās klientā (Sūdzība)
Jūsu kompānijā tika noslēgts līgums par kasko apdrošināšanu automašīnai nl8887. 2023. Gadā saskarsmē ar meža dzīvnieku tika bojāta automašīnas priekšējā daļa. Remontu veica Saldus serviss sia lecco.
Pēc neilga laika sāka nedegt nomainītais priekšējais lukturis, nomainot divus luktura vadīibas blokuss, lukturis pēc neilga laika atkal nedega. Tika konstatēts, ka iemesls ir luktura korpusa plaisa pa kurieni iekļūst mitrums. Griezāmies pie minētā servisa, kurš veica remontu, atbilde bija: "kādu...
AS CIVINITY MĀJAS - Sliksts servis, maldināšana (Sūdzība)
Uz vairākiem dzīvokļu īpašnieku pieprasījumiem uzņēmums nav sniedzis atbildes, ne arī uzrādījis dokumentus, kas pamatotu izdevumus vai darbu nepieciešamību. Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.907 un LBN 405-21, šādos gadījumos pārvaldniekam ir pienākums nodrošināt tehnisko apsekošanu, sagatavot vismaz trīs tāmes un veikt īpašnieku aptauju, taču tas nav darīts. Papildus tam par mūsu māju atbildīgā persona — Diāna Freinberga — praktiski nekad neatbild uz e-pastiem un nevar sniegt informāciju par...
AtrisinātaDream Property Management - Krāpšana (Sūdzība)
Uzņēmums veic apzaļumošanas darbus valsts objektā Alūksnē! Visu laiku tiek mainīti darbinieki bet samaksu par darbu neviens nesaņem vai arī reti saņem ar kavēšanos pa mazām daļām jo uzņēmumam nekad nav naudas lai norēķinātos ar darbiniekiem pēc vienošanās par dienas summu! Nodarbojas ar darbiem par kuriem priekšniecībai vispār nav nekādas saprašanas kā tas notiek!
Rimi - Karsti, nav ko elpot (Sūdzība)
Vakar biju Rimi veikalā (Deglava iela 110), neko nenopirku, no veikala iznācu slapja, sasvīdusi. Veikalā nav ko elpot, neizturams karstums.
Kāpēc šis ir vienīgais Rimi veikals, kuram vienmēr ir šī problēma? Kāpēc citos Rimi veikalos ir patīkami uzturēties, bet šis normālu temperatūru nespēj uzturēt? Jūs nedomājat nedz par pircējiem nedz darbiniekiem!
Transport Partners - Krāpšana (Sūdzība)
Darba intervijā Sola maksāt 1200eur uz rokas +bonus, darba līgumā summa ir 4.5eur uz papīra, darbalaiks nenormēts, kas it kā nav slikti, bet, ja beidz savu maršutu ātrāk, tev paziņo, ka par maz h strādā, alga dzīvē ir ap 900-1100eur uz rokas, atkarīgs no mēneša un apjoma, ko darbinieki neietekmē, bet firma tik Saka, slikts mēnesis alga nesanāk, autoparks ir 50: 50, tiem kuri stāv klusu un pielien vadītājiem, tiem tiek diezgan labi auto, pārējie brauc ar diezgan notāriem busiem, reti kuram ir Ac...
Labas Preces veikals - Neatgriež naudu (Sūdzība)
18.10 pasūtīju preci internetā par 180€ un tajā pašā dienā aizpildīju atteikumu no preces, nauda jau bija pārskaitīta. Naudu atpakaļ neesmu saņēmusi, rakstu epastus uz kuriem ne vienmēr saņēmu atbildi, bet ja saņēmu tad solījumi ka nauda būs. Kad viņa būs? Naudai bija jābūt manā kontā līdz 01.11 šodien ir jau 06.11 tiks rakstīts iesniegums PTAC un pieprasījums bankai un noteikti kāds posts sociālajos tiklos. Kāpēc man ir jāskraida paka, savai naudai? Pilnīgi nepieņemama situācija.
Autoskola Einšteins - Slikts serviss (Sūdzība)
Pirms sākat apmācību šajā autoskolā, iesaku KĀRTĪGI apsvērt vai tiešām šī ir īstā vieta, kurā atstāt 60 eiro par katru braukšanas nodarbību. Ja domājat, ka jums iemācīs kā pareizi un akurāti vadīt automašīnu, lai varētu nolikt eksāmenu un justos pārliecināts - varat aizmirst, te māca tikai kā pēc teorijas būtu jāizbrauc. Par uzsākšanu kā tādu vai arī specifiski uzsākšanu no slīpuma vispār varat necerēt. Tā vietā, lai pēc konkrētām situācijām mācītos kā pareizi strādāt ar sajūga un bremze...
Bite - Slikts servis. Krāpšana. (Sūdzība)
Iegādājo jaumu ierīci bites saolonā. Līdz ar to man piedāvāja nomainīt pieslēgumu. Pēc nedēļas sapratu kad pieslēgums man nav piemērots, mazā interneta apjoma dēļ. Vēlējos atgriestie pie iepriekšējā pieslēguma ( kuram nebija atlaides, maksāju pilnu summu) bet man paziņoja kad tas nav iespējams.
Dino Zoo - Lūdzu pievērst uzmanību dzīvnieku turēšanas apstākļiem zooveikalā Dino Zoo (Sūdzība)
Lūdzu pievērst uzmanību dzīvnieku turēšanas apstākļiem zooveikalā Dino Zoo, kas atrodas tirdzniecības centrā Origo.
Nesen apmeklējot veikalu, pamanīju, ka dzīvnieki tiek turēti stikla vitrīnās ar gludu virsmu (paldies vismaz, ka ne ar restēm). Apakšā ieklātas granulas, kas slīd pa stiklu un nerada stabilitāti. Tāpēc, piemēram, melnajam nokareno ausu trusim ķepas pastāvīgi izslīd. Truši, kuriem nav spilventiņu uz ķepām, uz šādas virsmas nevar noturēties, un tas izraisa diskomfortu, kā arī var...