Meklēšanas rezultāti

Stark Auto - Neatmaksāts depozīts ( Komentārs)

SIA Stark Auto KRĀPNIEKI! NEATGRIEŽ DEPOZĪTU! Ātri atradu mašīnu Mersedess B200 ss.com sazvanījos ar vīrieti kurš tā arī neparādījās priekšā +37126647647, tā kā bija steidzami vajadzīga mašīna nepievērsu uzmanību. Ierodoties lidostā šis numurs neskaitāmas reizes zvanīja, lai pārliecinātos, ka nekas netiek atcelts. Pēc tam pazvanija vēl reizes un pateica ka pats netiek atdot auto tik vēlu vakarā, mašīnu tūlīt piebrauks un atdos iepriekšējais nomnieks. Vakarā var tikties, parakstīt kontraktu un...

A-Mebeles.lv - Krāpšana ar piegādes datumiem ( Komentārs)

Krāpšana ar piegādes datumiem Pie gultiņas tā arī netikām...atradām SS.com lietotu!Mums ar teica ka vēl Polijā,bet pirms tam kad termiņš vēl nebija pienācis teica ka gultiņa jau brauc uz Latviju.

K Kaspars 27.08.2019
Komentāri 39 Veikali

Ss.com - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Не могу воспользоваться деньгами на личном счёте в SS.COM.На вопрос - почему?-ответили,что в целях безопасности надо произвести пополнение счёта.Я не понял при чём тут безопасность?

Ss.com - Problēmas ar savu kontu ( Komentārs)

Problēmas ar savu kontu Скажите пожалуйста, как вы решили проблему с этими козлами с SS.COM.?

S savka1980 28.06.2019
Komentāri 6 Reklāma

Ss.com - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Tā ir ļoti nekaunīga apmelošana. Kas Jūs tāds esat, ka varat šādi par mani izteikties? Noteikti strādājat ss.com un tagad cenšaties te mani nepatiesi nomelnot. Es nevienam neko neesmu prasījusi maksāt un man nav nekāda sakara ar kaut kādu krāpnieci Irinu Romanovu uz kuru Jūs te atsaucaties. Nevajag iedomāties, ka visi cilvēki, kas ieliek sludinājumu uzreiz automātiski skaitās krāpnieki. Ja tā būtu, kā Jūs sakāt, tad Jums noteikti būtu kāds screenshot no sarakstes, ko ielikt, bet tā kā nekā...

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana TU DROŠI VIEN VISU TEKSTU RAKSTI AR CAPS-LOCK, TĀPĒC SS. COM DZĒŠ VISUS TAVUS SLUDINĀJUMUS.

Best Auto SIA/ Inter Auto SIA/ Auto Kompleks SIA - Krāpšana, meli, bojāti auto kas nav labojami, uzmanieties!!! ( Komentārs)

Vēl aizmirsu pateikt pašu galveno, kompānijas nosaukuma viņiem īsto tā arī neatradu bet parasti vairākumā tie tirgo savus auto ss.com

Platt king davies - Krāpnieki ( Komentārs)

Šodien redzu jaunu reklāmu ss.com ar identisku saturu: www.shepperton-machinery.co.uk Esiet modri!

Ss.com - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Labdien! Es nesūdzos , bet nesaprotu kāpēc nevar apmeklēt ss.com.Vēlos apskatīt sludinājumus un arī pēc nepieciešamības arī ievietot.

Māris (Bauska un raj, Bauska) (Uzmanaties - aukles un mājkalpotājas) - Precēts vīrietis ar seksuālām nosliecēm. ( Komentārs)

Liek sludinājumus ss.com un droši vien citos reklāmu sludinājumu portālos.

Platt king davies - Krāpnieki ( Komentārs)

SS.com teica lai vēršamies googlē, jo no viņu servera tiek ievietotas reklāmas.

Lattelecom (tet) - Slikts serviss un kvalitāte. ( Komentārs)

ss.com ?

Lattelecom (tet) - Slikts serviss un kvalitāte. ( Komentārs)

Es tik nesaprotu, ko Jūs sūdzaties par to SS.com, paši jau maksājat, neizmantojiet viņu pakalpojumu, jo tomēr pastāv arī alternatīvi portāli , un nebūs jāsūdzas :)

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Ar tevi bija līdzīga situācija? Pats sevi komentē? Varbūt arī ss.com tevi izdzēsa par to, ka mēğināji "attaisīt" papildu kontu?

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ...нету,так как телефон предоставлен не их а их интернет магазину ms.lv. И вас там любезно пошлют на 3 буквы. Хотя пару недель назад когда я позвонил по телефону мне обьяснили что хозяин у них один. но ето две разных организации, и все админы ss.com работают удаленно и они не могут дать их контакты.(понятное дело). И если у вас есть какие то претензии пишите по их юридическому адресу. Кстате для информации ответ они должны дать в течении 14 рабочих дней (тоесть 1месяц+) Ну и я наврятли думаю а)что вам ответят б)что в будет что то вразумительное написано вам в ответе.

Ss.com - Krapšana ( Komentārs)

Krapšana Добрый день! Удалось ли Вам добиться какого либо ответа от ss.com? У меня такая же ситуация! На мейлы не отвечают, на телефон тоже. Деньги сняли дважды, объявления не публикуют, и в итоге заблокировали меня!

Ss.com - Naudas piesavināšanās ( Komentārs)

Naudas piesavināšanās Problēma ir pašos uzņēmējos vai privātpersonās, kas kā auni kāpj vieniem un tiem pašiem grābekļiem virsū! Ja ja ss.com ir krāpnieki, tad kāpec vēl joprojām izmantojiet viņu pakalpojumus? Paši kā muļķi baro viņus un tad čīkst! Ir tak citi serveri kuros ievietot sludinājumus, bezmaksas!

Ss.com - Krāpnieku kantoris ( Komentārs)

Krāpnieku kantoris Īsti nevar saprast par ko sūdzaties - savus firmu vai ss.com

Varikonds SIA - Negodīgs uzņēmējs ( Komentārs)

Saistītie ar šo vēl tirgo: https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga-region/garkal... Tur "sežās" zemē viss ciemāts, jo stav uz kūdras...