www.sudzibas.lv Auto R / Raimonds Rutks Slikts serviss ar krāpnieka iezīmēm

Auto R / Raimonds Rutks - Slikts serviss ar krāpnieka iezīmēm

Raimonds Rutks (29517119) nogaida, kad klientam ir kritiska situācija un tad tiek piedāvāti neizdevīgi nosacījumi, kas liek maksāt vairāk.

SS.lv portālā tika atrasts sludinājums par transporta nomu.
Trešdienā sazvanāmies, pasaku, ka interesē tāds un šāds transports uz svētdienu un pirmdienu par 55Euro dienā. Kā arī buss būs nepieciešams no 07:00. It kā tik tālu labi. Apmierināts, ka sarunāts buss, vairāk nav par to jāuztraucas.
Sestdienā (ap 17:00) zvanu atkārtoti un prasu, lai atsūta adresi, kur varam šim busam braukt pakaļ. Kā arī atgādinu, ka busam būsim pakaļ jau pirms 07:00.
Viss kārtībā, adresi atsūta.
Un tad sākas jautrība.
Sazvanāmies atkal (ap 19:00), lai noprecizētu, kā saņemt busu.
Saka, ka šis buss nav pieejams un ir cits par 65Euro dienā. Kā arī sāk pārmest man, ka es neesot interesējies par busu laicīgi, tāpēc mans sarunātais buss par 55Euro ir atdots citam.. Raimonds nepiekrīt, ka būtu kaut ko nepareizi izdarījis, saka ņem šo vai neko.
Mums variantu nav, šis bus ir nepieciešams jau 06:30, būs vien jāņem.
Tad vēl izrādās, ka cenā ir iekļauti tikai 100km, ko var nobraukt (Parasti kompānijas piedāvā 500km), kad par šo runājam, Raimonds atkal nepiekrīt, jo tādi esot viņa nosacījumi. Kad prasu, kāpēc tad trešdienā netika nekas teikts par šādiem nosacījumiem, viņš izliekas, ka nedzird jautājumu, un atbild, ka tādi ir nosacījumi. Kā arī izrādās, mums ir jāmaksā drošīas nauda. Labi, saprotami. Sākam runāt, cikt tad ir šī maksa atbild ka drošības nauda ir 100 Euro. Nav problēmu, varam uzskaitīt, sarunai virzoties uz priekšu, izrādās, ka drošīas nauda 100 Euro ir standarta gadījumā, bet mums ir nestandarta gadījums un ir jāmaksā 300 Euro. Jau pulkstens ir 20:00, saprotam, ka citu busu tik vēlu nav iespējams atrast, nākas maksāt šos 300 Euro. Samaksājam, kā arī saņemam busu.
Izrādās, ka buss ir sliktā tehniskā stāvoklī, dārgāks nekā mēs vienojāmies.
Pēc brauciena mums piestāda rēķinu, kas ir 340 Euro pa divām dienām.
Zvanām, lai runātu, ka šī summa nav adekvāta.
Uz ko Raimonds konkrēti atbild, ka viss ir pareizi, šādi ir bijuši noteikumi no paša sākuma, un rēķins netiks mainīts. Kad sākam saukt konkrētus faktus, ka viņš speciāli ir novilcinājis laiku un iesmērējis citu mašīnu, tad Raimonds izvēlas vairāk sarunu neturpināt un noliek telefonu.

Esiet vērīgi, ja varat izvairieties no šī nomnieka.

E Elza Rozenberga 14.06.2023

Identiska situācija iepriekš aprakstītajai.
Pasūtīju mašīnu Opel Combo, jau nedēļu pirms man vajadzīgā datuma, viss ok, bet tad pēkšņitajā dienā, kad jāizņem man paziņo, ka to nevarēs dabūt un ka var piedāvāt lielāku, bet attiecīgi cena arī uzreiz dubultojās. Interesanta bija arī LIG slēgšana watsaap... Es atteicu.

Esiet uzmanīgi!