Malka - Malka

Šis cilvēks Pārdeva malku uz nosacījuma, ka dos pretīm čeku par darījumu. Solīja čeku atsūtīt pa e pastu dienas laikā elektroniski. Čeks bij vajadzīgs, lai iesniegtu trūcīgā ģimenei kā malkas naudu. Pašlaik ģimene paliek bez iztikas līdzekļiem jo nav čekā ko iesniegt sociālajām dienestam.
Ir ziņojums vid un rīt iesniegums policijā. Ir piefiksēts auto numurs nc 4031

Papildināts Estere12345 24.05.2023

29652570
28926866

Papildināts Estere12345 24.05.2023

Šie Nr ir krāpnieki

E

B Bez_vārds 24.05.2023

Neviena policija tevi nepasargās. Viņiem ir svarīgākas lietas ko darīt.

Velvetpopstar 24.05.2023

Sameloja par čeku, bet īsti krāpniecība neskaitās, policija šajā situācijā nevarēs palīdzēt.

RAMONA👀 25.05.2023

Pašam cilvēkam pavaicājāt? Atgādinājāt? Ko saka?

K kasis.oz 25.05.2023

Malka apsolīta,
Čeks tika solīts, bet vilšanās nāca,
Ģimene cieš.

Trūcīgā ģimene,
Iztikas līdzekļi izsīkst,
Čeks neeksistē.

Vid ziņojums nosūtīts,
Policijai iesniegums gaida rītu,
Auto numurs pierakstīts.

I Ineta Maksimova 06.09.2023

Arī mūs apkrāpa šis malkas tirgotājs pēc sludinājuma ss.com ar tel .numuru 28926866. Solīja divas kravas sakrautas pa 7 m3, kopā 14m3, pat piedāvāja krāvējus par atsevišķu samaksu,bet kad sakrāva, izrādījās iztrūkums 4m3. Pa telefonu solīja, lai neuztraucamies, visu nokārtos, bet nākošajā dienā pagrieza sarunu otrādāk- ko gribam, saņēmām divas kravas. Saprotam, ka esam apkrāpti, jo naudu paprasīja samaksāt pirms izkraušanas, un mēs naivie tā arī izdarījām.Šoferis pēc malkas sakraušanas ātri aizbrauca, kaut bijām sarunājuši, ka uzgaidīs, kamēr pārmērīsim.Uzrakstījām un iesniedzām iesniegumu policijā, jo nedrīkst pieļaut tādu negodprātīgu praksi.