www.sudzibas.lv Malka Krāpšana

Malka - Krāpšana

Pasūtīju malku 8 berkubus,35 cm garu 17.03.2023. Atveda malku, sakrāmēju grēdas un sapratu, ka esmu apkrāpta. Sanāca 2,5 grēdas. Iepriekšējā gadā arī biju sūtījusi 8 berkubus, tad sanāca 3,5 grēdas. Malkai arī nepareizais garums 35 cm vietā 30 cm. Ļoti daudz drazas - 4 ķerras, un neierasti daudz šķilu, ko vispār nevar uzskatīt par malku. Uzskatu, ka tā ir bezkaunīga krāpšana, gan uz apjomu, gan kvalitāti. Malku pērku jau vairāk kā 20 gadus, bet ar tāda apjoma krāpšanu neesmu saskārusies, vēl pie tādas Malkas Cenas, kā ir pašreiz.

K

K KANAREIKA 28.03.2023

hb-koks.lv/eko bērzs

G Gulbenietis 28.03.2023

Ir samestie krubi, ir ar roku liktie. 15 Gadus atpakaļ varēja provinces gaterī abrezkas dabūt par brīvu vai par šņaba pudeli. Tagad 250-300 eur par piekabi. Plus vēl senajos laikos varēja noēvelēt vēl labus dēļus, cik resnas bija. Starpība ir diezgan pamatīga. Uzreiz uz aci vajadzēja redzēt un padžopņiku iedot.