Meklēšanas rezultāti

Lietotu auto tirdzniecība - Krāpšana, melošana, nepatiesu faktu sniegšana, rupja attieksme ( Komentārs)

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/audi/a5/bpechp.html- šis ir tas sludinājums. Totāla melošana.

Aivars Seleckis/Jānis Kiseļevskis - Krāpšana ( Komentārs)

Tur vesela shēma viņiem. SS.com sludinājums,var tel.nr. paskatīties. Epasts [slēpt]@inbox.lv Cena par 1lpp 3€. Vēl figurē vēl šādu tādu personu un izdomātu personu vārdi. +/- drīz viņu gaida pārsteigums.

N Nixa 07.01.2021
Komentāri 6 Izglītība

MMK Serviss - Slikts serviss, krāpšana ( Komentārs)

Slikts serviss, krāpšana ...vietas, izrādās riepas nav, ko solīja pa patelefonu. Tas tiek darīts biznesā SPECIĀLI, to sauc par ,,FANTOMU". Tādas, šijā gadījumā FANTOMA riepas, kas patiesībā nav pārdošanā bijušas, ar aizbildinājumiem, jā ir izpirktas. Tā dara lai piesaistītu klientus. Un pārdotu tādas pašas riepas pa dārgāku cenu. Man bija situācija, veikalnieks piedāvā dārgājas jaunas riepas 45€ gabalā, un saka ,, nu labi, atdošu pa 40€. Beigās es skatos SS.COM viņi sludinājumā tās pašas riepas ir ielikuši pa 35€.

A Alien32 07.12.2020
Komentāri 5 Autoservisi

Ss.com/ Salebaltic.com - Krāpšana, мошенничество ( Komentārs)

Krāpšana, мошенничество ...документ - отправил сначала паспорт, а потом Id карту с селфи (в руках с этой id картой) . Если у кого есть рабочее заявление в полицию и ptac прошу связаться со мной. Готов также участвовать в коллективном заявлении на руководство ss.com. Неадекватные алкоголик. (это не клевета, а чистая правда) , похоронившие магазин multi sistema и чудом оказавшиеся одними из первых у руля более-менее нормально структурированной доски объявлений сейчас чинят самоуправство со всем кто не вписывается в ими выдуманные правила пользования сервиса, либо де просто им не по душе.

Ss.com - Rupja attieksme ( Komentārs)

Rupja attieksme Man tieši tāda pati problēma, ka nevar ielogoties un neatgriež naudu atpakaļ, kautvai ss.com kontā

Ss.com - Rupja attieksme ( Komentārs)

Rupja attieksme Man tieši rāda pati problēma, nevar ielogoties, un naudu arī neatgriež atpakaļ, kautvai ss.com kontā

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana A tu pats saprati ko tu izdariji?! Uz tavu vardu tagad ataisis kontus online bankas, ar tavu selfiju ar pasi var registret firmu Lietuva vai krievija! Nekad netaisiet selfiju ar pasi. NEKAD! Ss.com, Proffit, Korbotex, un citi Saiti ta ir viena banda kas darbojas pec vienas shemas. Jo Latvija likumdošana to atļauj! A tev novelu veiksmi un drizuma gaidi lielas problemas.

Ss.com - Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild ( Komentārs)

Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild Es arī esmu novērojusi, ka ss.com ir diez gan slikta klientu apkalpošana un mājaslapa kā tāda. Sajūta, ka nav ieinteresēti attīstīt uzņēmumu. Šo portālu vairs neizmantoju.

N Nessie 13.09.2020
Komentāri 2 Interneta pakalpojumi

Vitālijs Fedorecs (Iekšdarbi, remonts) - Slikts serviss/krāpšana ( Komentārs)

Tieši tāpēc celtniecības firmas labprātāk ņem darbā Ukraiņus un Baltkrievus un Latvju bāleliņi meklē gadījuma darbus ss. Com vai getapro.

V vitols 28.08.2020
Komentāri 13 Meistari

Matiss Ribkinskis - Krāpnieks Matiss Ribkinskis ( Komentārs)

Tāk vēlvienreiz.Pēc rakstītā,jūs automašīnu nopirkāt ss.com kuru dzīvē nebijāt redzējuši.Tā mašīna atradās autoplacī.Jūs viņam naudu pārskaitījāt un viss.Mašīnas īpašnieks izņēma pats savu mašīnu un aizveda uz tolmetu sagriezt reizinātājos un saka neko nezina pa to mašīnu.Vai pareizi sapratu? Vai arī jūs paši izņēmāt mašīnu no autoplāča un atbrauca Matīss nozaga no jums mašīnu in aizveda uz tolmetu sagriezt reizinātājos. Jā grūti kaut ko saprast no teksta.

Mdata.lv - Braķis, neatdot naudu ( Komentārs)

Braķis, neatdot naudu А то что вы обманываете людей, это нормально? Что написано в объявлении на SS.COM? Гарантировано исправность велосипеда! Где? Велосипед весь убитый за пол часа использования! Это разве нормально? ЗАЧЕМ ОТКРЫВАТЬ МАГАЗИН И ТОРГОВАТЬ ПОЛНЫМ ДЕРЬМОМ?

Ss.com - Klientu apmāns ( Komentārs)

Klientu apmāns ss.com

M maigonislapsa 24.05.2020
Komentāri 4

Ervins Spule - Nepamatota Ires celsana un Vina paradu segsana ( Komentārs)

Šis pats cilvēks uzdarbojas arī Valkā. 1)SS.com sludinājumos liek citas bildes, nevis reāli tādas, kā izskatās dzīvoklis(vēlos minēt, ka reālais dzīvoklis izskatījās briesmīgi, bet attēlos salīdzinoši normāli), kā arī bija norādīta nepareiza informācija par dzīvokli. Sarunā ļoti spieda uz to, ka ja ņem šo dzīvokli, tad jātaisa tas un tas, kas liek domāt, ka varētu mest ārā pēc dzīvokļa iekārtošanas. Ļoti nepatīkams cilvēks.

Ss.com - Krapsana ( Komentārs)

Krapsana Man ir tā pati problema ar ss.com, uz vēstulēm neatbild un beigās vēl nobloķē. Kā rīkoties, kur meklēt palīdzību?

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Man ss.com stāv nauda kontā, tiesa, neliela, bet naudu neatgriež manā kontā. Prasa, lai ieskaitu vēl, ko es protams negrasos darīt. jau sen izmantoju normalus reklāmas saitus bez maksas un esmu apmierināts.

Ss.com - Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. ( Komentārs)

Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. SS.COM nekad nav spējuši nodrošināt komunikāciju ar klientiem un tādēļ viņi pat necenšas to darīt. Ir citas platformas, kas lieliski komunicē ar klientiem. Par piemēru varu minēt Dalder.lv, kur ir iespējams gan uzrakstīt e-pastu, gan piezvanīt administrācijai. Cik esmu novērojusi, tad ārpus darba laika šo telefonu neviens neceļ, bet tas, protams, ir pašsaprotami.

Komforts Rth - Krapsanas un nav pilna servisa ( Bildes komentārs)

Krapsanas un nav pilna servisa Šo sūdzību nepamatoti ir ievietojis diletants Arvis Saldavs,kurš uzskata sevi par apkures katlu un apkures sistēmu meistaru.Neprot neko.Prot tikai salauzt un no klientiem izprasīt par savu "Haltūru" ļoti neadekvāti augstas naudas summas. Nekad neuzticieties šim "meistaram". Arvis Saldavs piedāvā savus pakalpojumus SS.com.sludinājuma portālā ar tel.Nr. 25140305. Diemžēl arī mēs uz viņu iekritām.Noreklamēja sevi kā augstas klases meistaru. Ir piekrāpis daudzus.

Steno laivas - Krāpšana ( Komentārs)

...ne centu atgriezis un laivu nav taisījis. Krāpšanu viņš palaidis uz "konveijera". Pašlaik Jūrmalas policijā es un otrs apkrāptais esam ierosinājuši krimināllietu. Šādiem pilsoņiem jāsēž aiz restēm. Ceru, ka tā arī notiks. Viņš tagad pavisam vēsi ss.com turpina likt sludinājumus un pat mobilo Nr. nav mainijis. Uz pavasara laivu izstādi viņš nebraucot, jo viņam pasūtijumu pietiekot. Istenībā viņam tur vienkārši sados pa purnu. Nemaksājiet viņam ne centu avansā. Parullējot uz leju atradīsiet vēl sūdzības. Viņas tur neiet pēc kārtas.

Steno laivas - Krāpšana ( Komentārs)