www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

ss.com - Krāpšana

Attaisīju jaunu profilu, gribēju ielikt sludinājumu bet viņi prasīja lai pārskaita naudu. Es uzliku uz konta naudu, bet sludinājumu tapat nevarēja ielikt. Kad uzrakstīju kas notiek lai tad apgriež naudu, atbildi nesagaidot. Viņi mani izdzēsa, un nauda pazuda. Ritigs krāpniecības kantoris, neiesaku nevienam tur skaitit naudu. Par krāpniecību bus piesaistītas atsevišķas instances...

24.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (10)

Z [email protected] 24.04.2019

ar mani bija līdziga situācija, pazuda profils ar visu naudu, un sludinājumiem. tikai mans profils bija jau ilgu laiku. un uz jautajumiem kas notiek, viņi ieslēdz pilnigu ignoru, itka tas viņiem butu normali piesevināties cita naudu un pretim neko nesniegt. vaijag ar steigu rikoties, jo tas ciksaprotu notiekas patstavigi.

Pārdеvējs© 25.04.2019

Ar tevi bija līdzīga situācija? Pats sevi komentē? Varbūt arī ss.com tevi izdzēsa par to, ka mēğināji "attaisīt" papildu kontu?

G Georgijs777 25.04.2019

Pardevejs, какого хера ты везде свои пять копеек вставляешь? Рейтинг себе на sudzibas набиваешь?

M Maksim777 24.04.2019

Советую создать пост на Facebook, про эти кидетельсва со стороны ss.com. Там на 100% соберутся всех кого кинули и эта история получит продолжение.

Меня эта ситуация еще не застала, но ss.com реально обнаглели и с ценами и с кидаловом.

M mila2 24.04.2019

правильно на фейсбуке нужно всех недовольных искать. Вроде с каждого 10 а набегает. Почему нужно им дарить .

M mila2 24.04.2019

ar mani ari tas pats/ jevetoju tur sludinajumus. nepietika naudas uz konta. tiko uzliku 10 eiro un mani izdzesa ar visu profilu un uz maniem prasibam kurus var sniegt tikai adminam pilns ignors. Ja rikosieties uzrakstiet man busu lieciniece vai dalibniece ka pareizi nezinu/

G Georgijs777 24.04.2019

У меня один вопрос, зачем они это делают? Зачем банить всех подряд?

Оккупант 25.04.2019

потому что они создают конкуренцию купоновым сайтам. и это делает не ss.lv ss.com, а третьи лица.

Z [email protected] 25.04.2019

viņiem noteikti ir ierobežoc skaits sludinājumiem saita, tapec beskaunigi jatiek no kautkā vaļa, un piereizes naudiņu var sasvākt. netirais biznes, vienkarši tapat neviens nemetis savus klientus ara kas nes peļņu, tapec jau neatbild uz uzdotiem jautajumiem, jo nau ko atbildet aferistiem.

G Georgijs777 25.04.2019

Не в этом дело

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes