Meklēšanas rezultāti

Ss.com - Problēmas ar savu kontu ( Komentārs)

Problēmas ar savu kontu ss.com rikojas absoluti nekaunigi. Izdzesa visus sludinajumus, piesavinot iemaksato naudu. Ta ir krapsana. Sis portals neatbilst nemazakiem pakalpojumu sniegsanas noteikumiem. Tris dienas atpakal izdzesa profilu un sludinajumus. Pieprasija ID foto, pec tam personigu foto, bet vienalga pat negrasas nedz atbildet uz vestulem nedz atgriezt naudu. Tira patvala. Atgadina 90.gg banditus kuri atnema naudu uz Rigas ielam

A AlexSu 17.02.2020
Komentāri 6 Reklāma

Ss.com - Не корректное отношение к плательщикам ( Komentārs)

Не корректное отношение к плательщикам Iesniedzu sludinājumu uz ss.com nauda tika novilkta bet sludinājums nav izlikts liku 3 reizes no dažādiem nr bet rezultāts visur viens un tas pats ko lai dara kāds var pateikt kur varu griesties?

Kreiss - Šeit šoferis ir suns! ( Komentārs)

Šeit šoferis ir suns! Varēji vēl gadu nostrādat,lai varētu garāku komentāru uzrakstīt! Es dažreiz nesaprotu Kolēğus,pasaule ir moderna,internets visa Latvija,darbu Mēs meklējam ss.com, satiekamies parkingos, jau sen zināms Kreiss,diemžēl man Kreisa pietika 21 dienas,butu taja mirkli nauda izkāptu atrak ,no kabines... 21 diena,alga 400e,turpināt varētu gari...Vai tiešam gruti ievadit kombinaciju google atsauksmes un firmas nosaukumu pirms darba...internets parāda daudz. Žēl ka Mēs nerakstam ,par sliktam...

Ss.com - Кража, развод ( Komentārs)

Кража, развод Ss.com мошенники

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Pērc bērnu mantas, autokrēsliņus u.c. un tad atkal liec ss.com un pārtirgo par augstāku cenu. Sludinājumā aprakstā melo, ka it kā pēc viena bērna un tml. Izmanto numurus 24813335 un 25993840. Jauna krieviete.

Ss.com - Не корректное отношение к плательщикам ( Komentārs)

Не корректное отношение к плательщикам Sveiki,SS.COM nekaunīgi izdzēsa profilu ar visiem sludinājumiem un neatbild uz epastu kapēc to ir izdarijuši.

VLV BŪVE - Krāpšana ( Komentārs)

Droši vien, ka "krutajam" meistaram nav ko darīt ja darba laikā meklē darbu, kārtējo upuri caur ss.com atrast kam sačakarēt remontu, noslaukt naudu par sūdīgu darbu un pec tam vēl čakarēt prātu. Kā ta tam celtniekam objektu uztaisīt, ja šitādi lohi pa objektu tipa strādā un ticu, ka nefiga neizdara, a algu paprasit nekaunās.

Ss.lv - apkrapa un paņirgajas SS.LV ( Komentārs)

apkrapa un paņirgajas SS.LV ss.com ir b;ēžu kantoris..Nepamatoti tiek dzēsti sludinājumi un bloķēts konts ar tajā esošajiem naudas līdzekļiem.

Ss.com - Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег ( Komentārs)

Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег Более того, наглость SS.COM продолжается. С моего компьютера жена не смогла выставить свое объявление, не имеющее ничего общего с моей темой.

www.ss.lv - диктаторския правила модерирования ( Komentārs)

диктаторския правила модерирования ss.com теперь как Гестапо. Надо просто всем обленится и справится с этим сайтом. Сила когда люди все вместе и мы сможем разбомбить эту кучку монополистов. Я вообще попал на сайте этом на 300 евро. Они просто обозрели. Конечные!

Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег Столкнулись точно с такой же проблемой 3 недели назад. Уже много лет подаем платные объявления каждый рабочий день в ss.com ( ранее lv). Имели 3 профиля. Теперь не можем зайти ни в один, хотя они на разные телефоны и рубрики. Пропали все ранее оплаченные объявления и деньги , которые были оплачены вперед,Переписка с редактором ничего не дает, одни отписки типа пришлите копию паспорта или напишите имя, фамилию , решать проблему никто не собирается, деньги возвращать тоже. Пытались...

Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег Oni ne imejut pravo prositj vas prislatj dokumenti udostoverjajusie vashu lichnostj, eto ne zakonno. Fuj Fuj Fuj ss.com

Krāpnieks - Krāpšana, nepiegāde, melošana par servisu ( Komentārs)

Ss.com un mājas lapa norādītās cenas neatbilst īstenībai. Norādīts 50€ dzīvē prasa 65€. Saka ka jauns pievedums utt. Visas riepas bija krietni dārgākas kā mājas lapā.

Ss.com - Neievietots sludinājums ( Komentārs)

Neievietots sludinājums ...naudu par nekvalitātīvu pakalpojumu. Var jau protams cilvēkus čakrēt izmantojot savu popularitāti, bet tas ir līdz zināmai robežai. Tā nav, ka nav konkurenti, iesaku paskatīties mm.lv, tur nav tikai daži sludinājumi, bet tūkstošiem. Es personīgi ss.com nesaskatu vairs nekādu priekšrocību. Kādreiz ieliku sludinājumu, preci nopirka pāris dienu laikā, tagad var stāvēt mēnesi neatkarīgi, cik zema cena uzlikta. Sludinājumu skaits krītās visās sadaļās ja salīdzina, kā bija 5-10 gadi atpakaļ. Pārsvarā jau paliek vairs tikai dažādu uzņēmumu liktie sludinājumi.

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Izdzēsa manu sludinājumu pamatojoties uz 5.30 punkta pārkāpumu. Es nesaskatiju, ka esmu pārkāpis šo punktu nevienā vietā, līdz ar to uzrakstīju pamatotu atbildi. SS.COM man uz to atbildēja: "Jums ir slēgta iespēja publicēt nobraukuma datus. Lūdzu, ne norādiet nobraukumu sludinājuma tekstā arī uz foto, jo citādi Jūsu sludinājums tiks dzēsts." Nedēļu gaidu atbildi ar paskaidrojumu, kādēļ man ir liegta iespēja publicēt nobraukuma datus, to arī vēl neesmu saņēmis un domāju, ka arī nesaņemšu. -...

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana SS.com adrese - Rīga, Vasaras iela 7-25, LV-1048. Var jau iesviest viņiem kādu akmentiņu logā, lai pamostās.

JC BYGG - Krāpšana ( Komentārs)

Pie šī kadra točna nevar iet strādāt! Nostrādāsi mēnesi, tad VARBŪT kādu kapeiku iedos i to pa “čorno” tāpat, kā līgumu, kaut kāds nesakarīgs papīrs jo nodokļus nemaksā. Liek tik ss.com sludinājumus, ka meklē darbiniekus un visu nodrošina, a ko, tad nodrošina? Pagrabu bez loga (kurš nebūs tev par velti) un pieņemsim, ka esi nostrādājis (izvilcis) vairāk par mēnesi un pasaki, ka brauksi prom - ok, brauc! Ir viens bet, atlidojot uz Norvēģiju sagaidīs, bet mājās braucot padzīs, kā suni un ej nu...

Ss.com - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Vispār,viņi jau sen ir aizgājuši prom no Latvijas un saucas ss.com.Takā viņi Latvijā nodokļus nemaksā,tad arī neviena iestāde viņiem neko nevar izdarīt.Taka tavi pūliņi ir velti,neko tu nepanāksi.Tiešām izmainīt varēs tikai tad,kad visi sāks ignorēt šo saitu,bet tas diemžēl nav iespējams.

Ss.com - Krapšana ( Komentārs)

Krapšana tada paša situacija ar ss.com