www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, zagšana,

Ss.lv - Krāpšana, zagšana,

Smaukli, krapnieki, zagli,
Maksa cik gribi naudu nozog atskaita un sludinajumu dzes pec dazam minutem
Izdzēs manu sludinājumu jo esot vairāki priekšmeti viena sludinājuma, tur tukstošiem sludinājumu tadi ka manējie tie ir derīgi manus dzēš
Zagli, krāpnieki
Kaut jus bankrotētu AMEN

P Pretenzija Pretenzija 31.03.2017

Ir jau arī tādi eksemplāri, kas neievēro noteikumus, tāpēc džēš ārā, laikam kaut ko vairāk ieliki nekā vienu lietu fotkās vai sludinājuma tekstā.

7 7777sd 31.03.2017

собирайте скриншоты все ,иначе ничего не докажите ,тут есть группа ,скоро все пойдет в экономическую полицию и т.д
и будет весело сиа "интернет" до предела

P Pretenzija Pretenzija 31.03.2017

Okidoki.lv
TopReklama.top
komersa.lv
zip.lv
dada.lv
majoklim.lv
un vēl citi
googlē atradīsi. lēnām jāpārstartējas citur, nu ja, ceru ka ss.likvidēs, nakoņecto!

F Fana fanotājs 01.04.2017

tas ss.lv ir ,,,,,,,,,,.4.x pārskaitiju naudu par sludinājumu, dažādiem, kuri tā arī neparādijās.
Ja esiet īsti veči- iznākat ārā-parunāsim.

D dato 26.07.2017

Sveiks, vari mums uzrakstīt vairāk par savu negarīvo ss pieredzi? Tas noderētu! https://www.facebook.com/groups/sslvsudzibas/

B b234 01.04.2017

Jā, tas viss jau sen zināms: www.nopietni.lv/?p=188

Šogad salīdzinot ar pag.gadu ss.lv ir nopelnījis par 1 miljonu vairāk (pēc Lursoft datiem). Turpiniet tik šiem maksāt un vadīt savus personas kodus...

P Pretenzija Pretenzija 03.04.2017

Vai tad sūdzība drošības policijā vēl nav iesniegta?

N nezavisimij 08.08.2017

Не поможет уже уважаемый, они просто оборзели СС. Говорят они миллионеры, у них же есть сайты в Белоруссии, России Доска.ру. Они просто отбирают деньги у народа и так со всеми. Они мошенники теперь они уже SS.com то есть мошенничество в мелких размерах, а теперь уже в крупных международных масштабах. Моя подруга из Германии хотела подать объявление думаю об аренде квартиры или вакансии требуется попросили за это одно 25 евро! жадные. Группа есть уже на фейсбуке, Antiss.lv но сейчас не активная может лето. Вроде что собирают, но что там не двигается. Раньше паспорт не просили, а теперь наверное для налоговой собирают инфо, чтобы налоги с нас содрали. Лучше не регистрироваться со своими данными настоящими. Сказали что из закрыли по просьбе службы госдоходов, но они опять работают на СС.СОМ Лучше на них не тратить деньги и счет не открывать, у нас закрывали несколько раз потомучто по их условиям дибильным всегда будет нарушения. тел. 27500739

Z Zaneminka 12.04.2017

Tie ss.lv. Es ievietoju sludinājumu, viņi paņēma izdzēsa un pateica ka pret noteikumiem. Tikai nez kāpēc tad citi var likt tadus pašus sludinājumus tieši tajā pašā sadaļā? Un tagad man par sludinājumu ir jāmaksā, mans bezmaksas sludinājums ir izdzēsts. Tizleņu bars, un atļaujas man vēl pārmest, ka es necienot viņu darbu. Zagļi!

D dato 26.07.2017

Šodien dēļ daudzajām sūdzībām nolēmu uztaisīt grupu un apkopot visas sūdzības vienuviet. Pievienojies un varbūt, daloties ar vēl vairāk reāliem stāstiem, mēs spēsim panākt ss.lv kontroli un līdzatbildību!

N nezavisimij 08.08.2017

Portalu SS.LV slegšana sakara VID prasibas, bet tas ir nav viss. Laikam viņiem ir vel portali, un tagad jauns nosakums SS.COM

Neteret naudu uz viņiem portalu nav iega.