www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Ss.com pirms kāda laika ielika tīmeklī informāciju, ka 1. Aprīlī sludinājumu izvietošana ir bez maksas. Mēģinot izveidot sludinājumu abas izvēles, parastā vai bold ir norādīta kā bezmaksas. Kad izveidoju sludinājumu, saņemu ziņu ka sludinājums jāapstiprina epastā izmantojot saiti. Kad mēģinu apstiprināt sludinājumu, man uzrāda ka tas tomēr būs maksas. Citam ģimenes loceklim savu sludinājumu izdevās izvietot bez maksas. Tas jau ir pirmais moments, kad es jūtos apkrāpts. Piedāvā apmaksāt sludinājumu izmantojot ss konta atlikumu. Tas ir pietiekams lai apmaksātu sludinājumu taču man atlikumu izmantot neļauj, jo no sākuma esot jāpapildina konts. Uz kāda pamata? Tā jau ir krāpšanas otra epizode. Es nevaru izmantot savu reiz samaksāto naudu lai apmaksātu sludinājumu, par kuru nepamatoti prasa samaksu, kas ir zemāka kā konta atlikums. Var vienīgi secināt ka ss kārtējo reizi ļaunprāti izmanto savu tirgus daļu.

01.04.2024

H

I Ieva Gulbis 01.04.2024

Pilnīgi piekrītu Jūsu aprakstītajam. Arī es vakar zaudēju daudz sava laika, uzķeroties uz ss.lv, acīmredzot, 1.aprīļa mārketinga triku. Paturot atmiņā saņemtā e-pasta informāciju par 1.aprīļa "akciju", ar to patiešām rēķinājos. Sākotnēji, balstoties uz iepriekš atsūtīto ss.lv personalizēto e-pasta vēstuli, mēģināju izvietot vienu savu sludinājumu - un NEKĀ...Sākotnēji viss tiek piedāvāts it kā bez maksas (un pat nav citu izvēles variantu!), bet tad, kad vēlies sludinājumu publicēt - viss tikai par maksu! Hmm, domāju, tā taču nevar būt, varbūt kaut ko daru nepareizi... Izveidoju vēl vienu sludinājumu citā sadaļā - būtiski akcentēt, ka izvēlējos ss.lv tieši šai dienai piedāvāto bezmaksas "iespēju" - un atkal nekā... Neko nevienā sadaļā nebija iespējams izvietot bez maksas - pilnīgā pretrunā gan ar to, kas bija aprakstīts pirms aptuveni divām nedēļām saņemtajā e-pasta vēstulē, gan ar to, ko ss.lv piedāvāja, ieejot katrā konkrētajā sludinājumu sadalā . Visdīvaināk, ka pati ss.lv sistēma katrā izvēlētajā sadalā šai dienā - 2024.gada 1.aprīlī - vienu sludinājumu (pastāvīgiem klientiem) piedāvāja ievietot bez maksas - un tas attiecās gan uz "parasto", gan "bold" palielinātas maksas versiju. Vismaz tajās dažās sadaļās, kur mēģināju ievietot sludinājumu, šajā konkrētajā dienā tika piedāvāts to izvietot BEZ MAKSAS, citu alternatīvu ievietot sludinājumu vispār nebija. Bet diemžēl nekas no solītā nestrādāja.

Manuprāt, šādi rīkoties ir patiešām ļoti, ļoti negodīgi. Varbūt ss.lv administrācijai ir šim "negadījumam" kāds attaisnojums... Bet jebkurā gadījumā ss.lv būtu jāuzņemas atbildība par šo dīvaino (galīgi negribētos uzreiz sacīt, ka ļaunprātīgo) rīcību, un ar kaut kā vismaz jāpapūlas "1.aprīļa joku" vērst par labu - kaut vai publiski atvainojoties saviem klientiem. Tas būtu pats mazākais, ko jebkurš normāls un godprātīgs uzņēmējs varētu šai gadījumā darīt...

I Ivars Priede 03.04.2024

sisski sisski
vai sisski sisski?
Bij bezmaksas jus vienkarsi mum nepatika ss.com vai .lv nav nozime, jo sisskiem arinir cilvēki kuri nepatīk

R Renno 04.04.2024

Man arī neatgrieza naudu ss.com kontā par publicētajiem sludinājumiem 1.aprīlī un skaidrojumu nesniedz un ignorē. Tā ir maldināšana un krāpšana, par ko pienākas sods.
Iesaku viesiem rakstīt sūdzības PTAC, lai piemērotu viņiem sodu. Savulaik PTAC jau viņus sodīja par negodīgu komercpraksi.