Krāpnieks izmanto Omnivu - Krāpšana

Tikko man uz whatssapp atrakstīja persona, kura itkā vēlējās iegādāties preci un piedāvāja pieteikt omniva kurjeru, visu info aizpildīs un man atsūtīja dīvainu saitu itkā omnivu, kur man jāievada manas kartes dati, lai es saņemtu naudu no tā cilvēka. Omniva neko tādu nepiedāvā! Šis cilvēks noteikti numuru mainīs, bet vienalga uzdošu no kura man rakstīja.26919094
labi, ka uzrādīju nepareizo adresi, ko zin. Man jau bija slikta sajūta. Tākā nodarbojos ar tirdzniecību ilgu laiku, zinu kā godīgs klients uzvedas. Uzmanieties un sargiet sevi!

R Rudolfs.j 29.11.2021

Taj žurkai ir cits numurs tagad +371 26 919 094.
Ievadiju savus datus DPD makslīgajā vietnē, parlaimi esmu skolēns un nebija nauda kartē kuru var atvilkt, bet vienalga. Ko man darīt?
“ https://dpd.lv.eu-pristatymas.shop”” viņu jaunā vietne

O Operasspoks 07.12.2021

Raksti iesniegumu policijai.

I Inga 11.12.2021

Vakar rakstīja no cita numura, bet sodien par otro sludinājumu jau no šī numura. Kad paprasīju, vai apmaksa būs uz manu kontu - pazuda

A Artūrs 07.12.2021

Šodien arī Wh atrakstīja no šī numura: 26919094
Visu noformēšot un naudu pārksaitīšot, labi, ka apskatījos internetā...

A Arturs 09.12.2021

25987126 arī šis

I Inga 10.12.2021

Jā, man arī bija apšaubāms piedāvājums no numura 25987126

J Jānis Sirmais 11.12.2021

Vēl viens gadījums! Caur dpd visus kartes datus un pat atlikuma prasīja, labi ka mēģināju caur revalutu, revaluts neļāva iet tālā.

I Inga Kreicberga 13.12.2021

Man šodien šī pati persona mēģināja izkrāpt naudu. Pateicoties jums, neizdevās. Tāpēc ielieku numuru un foto, no kura man krieviski rakstīja. Biju ielikusi sludinājumu ss. Viņa rakstīja, ka visu esot apmaksājusi, dzīvojot Ludzā un dpd lapā vajadzēja ievadīt bankas kartes datus un vēl ievadīt summu, kas ir kartē. Raksta no numura +371 26919094.

I Inga Kreicberga 13.12.2021

Jauna darbošanās saite.

A Aleks* 13.12.2021

Tereza neliek mieru. numuru mainīt neplāno laikam. Pateicos pārējiem, ka dāvāt iespēju pēc viņas numura googl'ā atrast informāciju par "Terezu".

K KristineTerra 16.12.2021

Kolosāli, ka šo var viegli atrast. Krāpnieki apstrādā cilvēkus. Šodien sazinājās ar mani, tikko pirmoreiz pēc ilgāka laika ieliku sludinājumu ss.

Meitenes bilde cita. Teresa Losina. Jau sapratu, ka kaut kas aizdomīgs. Vēl viltīgi noskaidroja iepriekš, kāda man banka.

Un tas noteikti ir vakars un dpd, kas vakarā pēc darba laika nav sazvanāms.

Adrese, uz kuru nosūtīja: https://dpd.lv.pristatumus-partner.online/order/605065948 prasīja, lai ievada bankas datus un smart-ID vietā 11111

Neuzķerieties! Telefons +37126919094 Sazinās whatsappā pēc SS.com pārdošanas sludinājuma.

J jzitars 21.12.2021

Viss turpinās.. Uzmanieties!

S Santaa280 25.01.2022

Turpina uzdarboties ar šo pašu numuru. Tikai it kā noformētāja bija Diāna Loseva. Un adrese joprojām Ludza Puškina iela 8 (māja gan esot melna)

K karatists 25.01.2022

Ja kādam vēlreiz atnāk kas līdzīgs neatšujiet un uzrakstiet ka sazināsieties no cita nr un uzrakstiet man par kādu preci ir runa. Labprāt uzrakstīšu viņiem pats, jo ir šis tas padomā kā viņus pašus var apčakarēt.

E Es, te es 20.09.2022

Kārtējie, šodien uzpeldēja

K KristineTerra 07.01.2024

Līdzīga situācija nupat bijusi - Civlēks pārdod preci SS, ar viņu sazinās potenciāls pircējs - krāpnieks un caur DPD pakomātu servisam līdzīgu saiti izkrāpj bankas datus un iztukšo kontu.

Riktīgi sadusmo, ka godīgiem cilvēkiem negodīgi krāpnieki izkrāpj nopelnīto naudu un vēl tik viltīgi... Diemžēl.

Un vēl nekaunas rakstīt, ka banka sākumā rezervē šo summu ...

Iekopēšu šeit Nr,, no kura to paveica, lai saglabājas: 20563020

Šeit vairāk: https://www.facebook.com/photo/?fbid=6836343619825746&set=a.700259756767527