www.sudzibas.lv Granulu-apkure.lv Krāpšana SIA Commo

Granulu-apkure.lv - Krāpšana SIA Commo

5. septembrī 2016 gadā esmu pasūtījusi no mājas lapas www.granulu-apkure.lv granulu kamīnu Aqua 14 KW, saņemu rēķinu un to apmaksāju, bet gaidītais katls joprojām nav saņemts. Apskatot CrediWeb uzņemuma SIA Commo, konstatēju ka uzņēmums reģistrēts un Kasparu Grauzi.
Palasot informāciju internetā atradu daudz krāpšanas nodarījumus citām personām no Kaspara Grauzes puses.
Patlaban mājas lapā norādītais numurs 27 30 88 18 netiek celt un tiek ignorēti mani e-pasti, saprotu, ka šī personā tagad mēģina izvairīties gan no sarunas, gan arī atgriezt naudu.
Šodien 17.septembrī rakstīju uz interneta veikala e-pastu [slēpt]@gmail.com ar lūgumu atgriezt naudu, jo vairs neesmu ieinteresēta granulu kamīna iegādē, jo solītie termiņi nav izpildīti.
Pēdēja atbilde bija saņemta uz e-pastu, ka kamīns ir noliktavā un ar mani sazināsies 16. septembrī, kas arī netika izdarīts!
Dīvainākais ir tas ka man 8. septembrī tika zvanīts no cita numura 20039003 krievu valodā vīrietis stādījās priekšā ka šīs firmas pārstāvis un brīdināja mani, ka diemžēl nevarēs piegādāt laikā manu pasūtīto kamīnu, jo to vēl nav piegādājuši noliktavā un ka to piegādās 15. septembrī , bet 14. septembrī ar mani sazināsies par piegādes datumu, protams neviens nezvanīja un 15. septembrī nevien necēla klausuli ne uz vienu augstāk minēto mobilo tālruni.
šodien pēkšņi esmu sazvanījusi 20039003 numuru uz kuru atbildēja tas pat vīrietis ar kuru esmu runājusi no mājas lapas numura 27 30 88 18 un kurš pēkšņi izlikās, ka neviens no šī numura nevarēja man zvanīt! Uz lūgumu stādīties priekšā atteicās un hamiskā veidā izvairījās atbildēt uz jautājumiem.
Saprotu ka ir krāpšanas mēģinājums un ka nāksies rīkoties ar likumīgiem spēkiem.

Komentāri (10)

L Larisa Jefimova 17.09.2016

Ziniet krāpnieku sejā!

L Larisa Jefimova 17.09.2016

Informācija par jau notikušo krāpšanu :
http://www.la.lv/policija-aicina-atsaukties-kaminkrasnu-tirgotaja-apkraptos-klientus/
http://nra.lv/latvija/123278-pateretaji-neaizsargati.htm
http://www.krapnieki.org/kaspars-grauze-i12515

Un kā nobeigumu varu minēt, ka ceturtdien 15. septembrī grasījos braukt pēc mājas lapas nodarītas adreses, bet pirms devos sazvanīju blakus atrodamo uzņēmumu Imats & dēls SIA un apjautājos par mājas lapas adresi un uzņēmumu kā tādu, kā Jūs domājāt kāda bija šī pārstāvja atbilde! Tāda uzņēmuma nav un šādu uzņēmumu pēdējos 3 gadus meklē vairāki cilvēki, bet neatrod, kas kārtējo reizi apliecina ka ir krāpnieciskā darbība.
Man tikai rodas jautājums, ka šī persona dibina un dibina jaunus uzņēmumus, bet Policija un Finanšu policija, tai skaitā arī Uzņēmuma reģistrs neņem vērā šis personas tālāko krāpniecisko darbību un neliedz atkal un atkal dibināt uzņēmumus un atkal un atkal apkrāpt nodokļa maksātājus.
Tad rodas jautājums vai varam uzticēties valstij, ja tā neko nedara lai apstādinātu Latvijas pilsoņu apkrāpšanu?!

donna b 17.09.2016

UR nav funkcijas kontrolet uznemumu dibinasanu. Tu vari pieregistret 50 uznemumus uz savu vardu, lai tik iemaksa nepieciesamo pasukapitalu. Tu vari ari tos uznemumus slegt un likvidet, kad velies. Ka Tu iedomajies kads var kadam cilvekam LIEGT kaut ko dibinat (ja tika si persona ir ricibspejiga)? Viss parejais ir retoriska muldesana...ipasi par to, vai varam uzticeties valstij. Drosi vien ka atbildi jau sen zini, vai ne?

Bueno 14.10.2016

Lieta tika atrisināta pāris dienās, kad biju aizbraukusi uz norādīto adresi internetā un pēc tam devos uz policiju.

A Artis Kronbergs 05.11.2016

Nu skiet ari es esmu uzravies uz ta pasa grabekla?
Padomi ,ka atrak ar so lietu tikt gala?
Zinojums policijai taps 1dien.
Visas tas pasas darbibas kas aprakstitas jau ieprieksh ,es tikai sapratu piegades diena ,kad katls netika piegadats ,ka kaut kas nav .
Tad nu Lai policija rikojas ,neesot svesh cilveks.

L Larisa Jefimova 09.11.2016

Vēl viens tas pats kantoris, tikai citi itkā produkti http://www.malkaskrasnis.lv/kontakti/
Smieklīgi, ka numurs tas pats, bet no šodienas tas ir slēgts, gaidiet ka numurs drīz būs cits :)

K Krāšņu vecis 09.11.2017

malkaskrasnis.lv vairs nav tā darbinieka... strādā cits cilvēks ( īpašnieks)un krāsni piegādāja 3 dienu laikā kā bija runāts.

K KrishaV 07.12.2016

Ишим Kaspars Grauze,лубая информация где он живёт и какои распорядок дня етово человека.Последная информация што можно наитий на улици маскавас.Человек должен денег и грубо врёт по возврату денег,так и компания [slēpt]@inbox.lv

Z zinaida2 27.03.2017

http://www.granulukatli.eu

Viss notiek ar jaunu sparu :DDDD

L Larisa Jefimova 10.11.2017

Jā zinu, pie tam esmu likusi melnā sarakstā ss.lv un tagadējā ss.com, bet tiem laikam neinteresē, ka šī persona apkrāpj cilvēkus neskatoties ka esmu neskaitāmas reizes brīdinājusi..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes