www.sudzibas.lv SS.COM Slikts serviss

Ss.com - Slikts serviss

Ss.com ir galīgi nojūgušies. Mēģināju no sava profila ievietot sludinājumu, bet neizdodas jo ss pieprasa kaut kādu citu e-pastu. Pamēģināju izveidot citu profilu ar citu tel nr un citu e-pastu, atkal nekā. Secinājums-ignorēt ss.com un izmantot citus sludinājumu portālus kā reklama.lv vai mm.lv kuros vispār nav nekādu problēmu!

15.01.2020

BondsBonds 15.01.2020

Pasaules gals ir klāt. :d

J jonnydeep 16.01.2020

Var jau izveidot kaut 5 dažādus e-pastus, bet kāda no tā jēga. Pilnīgi pietiek ar vienu e-pastu. Kas no tā mainās, ka viens e-pasts būs inbox.lv un otrs gmail.com. Pilnīgi nekas.

A Artūrs Dante 16.01.2020

Viss pavisam vienkārši - primitīvi jaatsakās no ss pakalpojumiem kā tādiem, pats jau vismaz 2 gadus neko ss neesmu ievietojis, tāpēc ir FB un citi alternatīvi sludinājumu portāli. ss galvā kaut kas ir sakāpis un tas kas ir sakāpis smird...

eduardo 06.04.2020

Ar šādām problēmām esmu saskāries tikai un vienīgi ss.com/ss.lv.. Kopš atradu dalder.lv izmantoju tikai to. Pārdošana varbūt vēl nenotiek tik ātri, bet toties nav nekāda čakara un nekādas sludinājumu maksas!

K Kristīne 04.02.2020

Arī nevaru ieiet savā profilā jau kādus 3 mēnešus. Atbildes uz e-pastiem nesaņēmu. Ja esmu kaut ko pārkāpis, tad es nemaz nezinu ko