Ilze Gailīte - krāpšana

Māklere Ilze Gailīte vairrākkārt no telefona +371220422928 man zvanīja lai interesētos par manu īpašumu. Tika norunāta precīza diena un laiks, kad braukšot. Iepriekš neko nepaziņojot tā arī neatbrauc un uz telefona zvanīšanu neatbild. Ļoti nepieklājīga un nekorekta rīcība . Aicinu būt modriem sadarbībā ar šo personu un netērēt savu laiku bezjēdzīgi gaidot.

I Ilze Gailīte 13.11.2023

Sūdzības autors izvietojis ss.com sludinājumu, ka maina īpašumu Vecpiebalgā. Mans klients (kurš ir ārzemnieks un nerunā latviski) vēlējās šo īpašumu iegādāties. Viņš lūdza manu palīdzību noskaidrot informāciju par šo īpašumu un iespējamo cenu, jo sludinājumā bija norādīta maiņa. Piezvanīju uz sludinājumā norādīto numuru, pieklājīgi stādījos priekšā un paskaidroju sava zvana mērķi, uz kuru kungs nelaipni atbildēja, ka ar mākleriem neplāno sadarboties un man neko nemaksās. Paskaidroju, ka zvanu klienta jautājumā un nekāda samaksa nav nepieciešama, apjautājos, vai būt iespējams atbraukt apskatīt īpašumu un mēs labprāt izteiktu savu cenas piedāvājumu. Kungs atbildēja, ka viņu interesē tikai maiņa, bet pēc garākas sarunas, piekrita par savu īpašumu saņemt arī naudas summu. Sākām saskaņot apskates laikus un konkrētu īpašuma atrašanās vietu. Sazvanījāmies vairākas reizes, bet tad, ka izrādījās, ka īpašums atrodas pie Igaunijas robežas, nevis, kā norādīts sludinājuma pamatinformācijā, Vecpiebalgā, potenciālais pircējs no apskates atteicās. Par to es arī atzvanīju un paskaidroju īpašniekam, kurš kļuva dusmīgs, paziņoja, ka īpašuma adrese pamattekstā ir minēta (Veclaicene) un nolika klausuli. Īpašnieks pats man nezvanīja, visas telefona sarunas veicu es. Konkrētas apskates laiks netika norunāts, jo sarunas laikā atklājās, ka īpašums atrodas citā vietā nekā sludinājumā norādīts. Aicinu būt modriem un sekot līdzi, vai sludinājumā sniegtā informācija ir korekti norādīta, pretējā gadījumā, iztērēsiet ne tikai savu vai klienta laiku un enerģiju, bet arī saņemsiet naidīgu sūdzību internetā.