Meklēšanas rezultāti

AtrisinātaEvelatus - Rupjš pārdevējs ( Komentārs)

Rupjš pārdevējs Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

AtrisinātaEvelatus - Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm ( Komentārs)

Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Evelatus - EVELATUS ( Komentārs)

EVELATUSEvelatus! Nevajaga pirkt taja kantori! Tur strada sektisti!

Bite - бракованный телефон ( Komentārs)

бракованный телефон Такой же хлам продают и в EVELATUS.Пришёл на следующий день хотел забрать деньги фиг там плавал((( Как буд то выкинули мне этот телефон за мои деньги мне в лицо

Evelatus - Slikts serviss, nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Slikts serviss, nekvalitatīva prece Загляните в компании bite , LMT на sudzibas.lv и посмотрите сколько жалоб там. Учитывая то , сколько там проблем компания evelatus Божий одуванчик . В наше время поставки и все возможные системные сделки , совершаются почти на одном уровне, так что увы . Либо Вам не везет из-за того , что сами делаете что-то плохое , что я называю карма. Либо , не умеете договариваться. :)

Evelatus - Slikts serviss, nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Slikts serviss, nekvalitatīva prece ...atjaunojuši Mūkusalas ielas servisā. Tagad strādā diezgan ciešami. Es pārāk neaizraujos ar tehnoloģijām, tāpēc domāju, ka skārienjūtīgie telefoni 2017.gadā vairs nav nekas īpašs un ir kļuvuši ievērojami lētāki salīdzinot ar 2010.gadu. Pēc Evelatus loģikas sanāk,ka tiem telefoniem, kas maksā kādus 40 EUR vispār nav jāstrādā... Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram par veco Nokia un Samsung. Mums ir tādi, kas nu jau 10 gadus strādā. Ja tirgotājam nerūp kvalitāte, bet tikai peļņa, tad tāds nav pelnījis pastāvēt, vēl jo vairāk tirgoties līdzās LMT un maldinoši līdzīgi atdarināt LMT logo.

Evelatus - Viltotas apple austiņas ( Komentārs)

Viltotas apple austiņas Veikalam atbilde jāsniedz 15 dienu laikā. Jaunā čeka summai jātbilst iepriekšējai, jeb pārdevējam jāatmaksā starpība, ko visticamāk čoms iebāza savā kabatā. Evelatus ir zemas kategorijas veikals, ar ļoti zemu servisu.

Evelatus - Krāpšana, lietotu telefonu uzdod par jaunu, ieslēdzot jau pilns log ar 2-3 menešu veciem zvaniem ( Komentārs)

Krāpšana, lietotu telefonu uzdod par jaunu, ieslēdzot jau pilns log ar 2-3 menešu veciem zvaniem Tātad pats vainīgs, bet evelatus visu pareizi dara? :)

Evelatus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Tā notiek, ja vēlas ieekonomēt pārdesmit EUR.Evelatus ir daļa kreiso tālruņu - neparedzēti mūsu reģionam, atkodēti, bet bez oficiālas garanijas. Rakstiet isniegumu PTAC un nolieciet to telefonu kastē, lai nav lietošanas pazīmes. Defekts viņam ir - nedarbojas SM kartes nolasītājs (nav svarīgi, kurš tīkls).

Evelatus - Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm ( Komentārs)

Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm Esmu nopircis samsung Galaxy s5, bet lādētājs kas nāca līdz ir identisks, tam ko pirms laika biju pasūtījis ebay, ar resnu cietu vadu. Līdz ar to pērkot EVELATUS telefonu esmu nopircis "pelēku" ierīci, kas domāta kādam no VODAFONE tīkliem, bet arī šaubas vai ierīcei ir rūpnīcas paredzētais lādētājs.

1a.lv - garantijas serviss ( Komentārs)

garantijas serviss PTAC palīdzēs un viss būs labi, man ar EVELATUS bija ļoti līdzīgas situācija, bet PTAC visu sakārtoja un saņēmu atpakaļ savu naudu.