Meklēšanas rezultāti

SIA Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - zema preču kvalitāte ( Komentārs)

zema preču kvalitāte ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Evelatus - Krāpšana, lietotu telefonu uzdod par jaunu, ieslēdzot jau pilns log ar 2-3 menešu veciem zvaniem ( Komentārs)

Krāpšana, lietotu telefonu uzdod par jaunu, ieslēdzot jau pilns log ar 2-3 menešu veciem zvaniem ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Nekompitenta apkalpošana ( Komentārs)

Nekompitenta apkalpošana ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - slikts serviss ( Komentārs)

slikts serviss ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - EVELATUS ( Komentārs)

EVELATUS ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Bojājumi, bezkaunīga attieksme ( Komentārs)

Bojājumi, bezkaunīga attieksme ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evalatus - Tirgo brāķus un un garantija uz telefoniem neatiecas ( Komentārs)

Tirgo brāķus un un garantija uz telefoniem neatiecas ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Viltotas apple austiņas ( Komentārs)

Viltotas apple austiņas ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Slikts serviss, nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Slikts serviss, nekvalitatīva prece ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Evelatus - Slikts serviss, preces ar defektiem ( Komentārs)

Slikts serviss, preces ar defektiem ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - slikts serviss, bojājumi ( Komentārs)

slikts serviss, bojājumi ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

SIA Evelatus - Krāpšana ( Komentārs)

Evelatus - Отказ в гарантии ( Komentārs)

Отказ в гарантии ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Отказ в ремонте по гарантии ( Komentārs)

Отказ в ремонте по гарантии ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Krāpšana, slikts serviss, ( Komentārs)

Krāpšana, slikts serviss, ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus, filiāles Alfa - Nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Nekvalitatīva prece ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus