www.sudzibas.lv Evelatus Nekvalitatīva prece

AtrisinātaEvelatus, filiāles Alfa - Nekvalitatīva prece

21.11.17 nopirku mob.telefonu Nokia 5, kuru, atvedot mājās, pat nevarēju ieslēgt. Domāju, ka bija izlādējies, bet arī pēc stundas konstatēju, ka telefons ir miris. Nākamajā dienā aizvedu atpakaļ uz veikalu un palūdzu pārdevēju, lai apmaina pret citu, bet viņš teica, ka apmainīt nevar un var paņemt tikai uz garantijas remonta. Es teicu, ka tas nav normāli, ja pērkot preci uzreiz tas jānodod remontā, un par 200 eiro tāda prece man nav vajadzīga, bet viņš teica, ka neko vairāk izdarīt nevar. Šodien jau ir 7.decembris un joprojām nekādu ziņu nav - ne naudas, ne telefona. Jautājums - vai var kaut ko izdarīt un priekšlikums - šajā veikalā vairāk nepirkt NEKO!

Papildināts angelsvelalv 07.12.2017

21.11.17 в магазине фирмы EVELATUS (филиал ALFA) купила телефон NOKIA 5, который по приезду домой даже не смогла включить. Думала, что разряжен, т.к. в магазине продавец его включал и экран мигнул (правда, до конца так и не был включен) - поставила на зарядку, но через час поняла, что телефон просто мёртв. На следующий день я обратилась в магазин с просьбой обменять его на другой той же модели, поскольку этот явно бракованный, на что мне было сказано, что обменять его не могут и, максимум, возьмут на гарантийный ремонт. Я возмутилась - платить 200 евро, чтобы телефон тут же уходил в ремонт я не считаю нормальным, тем более, что это была вынужденная необходимость, но мне сказали, что больше ничем помочь не могут. В итоге, сегодня 7 декабря, ни денег, ни телефона, ни информации. Вопрос - можно ли что-то с этим сделать и предложение - в EVELATUSе больше не покупать НИЧЕГО!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.11.2018

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Sveicināti!

Paldies, ka veltijāt savu laiku un uzrakstījāt par radušo situāciju. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Ļoti žēl, ka Jūsu pieredze bija negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses.
Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt.
Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [email protected], vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu.

Ar cieņu,
Evelatus

A angelsvelalv 07.12.2017

в центре защиты потребителей мне сказали, что я сама дура, потому что согласилась на гарантийный ремонт. То есть 200 евро в ж...помойку. У меня уже был один отремонтированный телефон, который подводил меня неоднократно, особенно (так случилось) в самые важные моменты моей жизни. Делайте выводы...

KassandraG 07.12.2017

Cik es zinu, veikalam jāsūta uz pārbaudi. un ja konstatēs ka jūsu ierīce "mirusi", jums to apmainīs. un starp citu pa 200€labu ierīci nedabūt.

K Kristaps121212 11.12.2017

Cik var cilvēkiem teikt , nepērciet preci pie Evalatus . Labāk samaksāt par 20-50 eiro vairāk un noprikt Bitē , Tele2 vai LMT.

Z zaigax1 30.04.2018

Nekādā gadījumā neko tur nep''erciet, ne jau velti pie viņiemir lētāk.Viņi tak pārdod brāķus, jau uzreiz telefons nestrādā un gļuķo!