www.sudzibas.lv Evelatus Atstāja bez viedtālruņa un 289 eiro

AtrisinātaEvelatus - Atstāja bez viedtālruņa un 289 eiro

Šā gada 1. Jūnijā es iegādājos Evelatus veikalā (kas atrodas t/c alfa) viedtālruni xiaomi poco x3 pro, samaksājot 289 eiro. Izrādījās, ka tas nedarbojas korekti un es atgriezos ar to uz veikalu. Pārdevējs centās palīdzēt, bet problēma izrādījās nopietna, un telefons tika aizsūtīts uz garantijas remontu.
Pēc remonta (kas Ilga mēnesi) man paziņoja, ka problēma tika atrisināta un atgrieza telefonu. Tas bija 17. Jūlijā. Dienas laikā sapratu, ka telefons ne tikai nav salabots, bet arī to nav iespējams ieslēgt (darbojas tikai recovery režīms) . 18. Jūlijā es atkal aiznesu to uz evelatus veikalu, kur pārdevējs personīgi pārliecinājās, ka tas ir brāķis un nekas netika salabots. Man iedeva iesnieguma veidni, kuru man bija jāaizpilda, un jāatdod telefonu. Pēc likuma šo iesniegumu par neatbilstošas preces apmaiņu ir jāizskata 15 darbadienu laikā, par ko pateica arī pārdevējs.
Uz doto brīdi, 13. Augustā, ir jau pagājušas 19 darbadienas.

Citējot ptac:
"ja iegādātā prece izrādās neatbilstoša, patērētājam ir tiesības pieprasīt:
vispirms, lai bez atlīdzības (tajā skaitā bez preces nosūtīšanas, darba, materiālu un citu izmaksu atlīdzināšanas) un saprātīgā termiņā novērš preces neatbilstību vai apmaina preci, izņemot ja tas nav iespējams vai ir nesamērīgi. Jāņem vērā arī preces raksturs, kā arī paredzamo tās lietošanas nolūks.
Ja neatbilstību novēršanu nepaveic saprātīgā termiņā vai neapmaina preci, neradot neērtības, patērētājam ir tiesības uz:
[...]
līguma atcelšanu un naudas atmaksu (izņemot, ja neatbilstība ir maznozīmīga un nevar būtiski ietekmēt iespējas preci izmantot) . "

no evelatus puses ir pārsniegtas visas likumiskās un saprātīgās laika robežas. Es vairāk kā divus mēnešus esmu bez telefona un bez tās naudas summas, kuru par to samaksāju.
Bez tam evelatus neatbild uz vietnē norādīto pretenziju telefona numuru (tika zvanīts dažādās dienās, dažādos laikos, vairākas reizes!) un uz e-pastu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ivans P. 07.09.2021

Galu galā samainīja pret jaunu telefonu. Pagāja gandrīz 3 mēneši.

I

Komentāri (1)

O Olga Samuilova 13.05.2021
slikts serviss

Pats sliktakais serviss! Saņemu nepareizu preci, naudu 14 dienu laikā neatgriež! 1Uzmanīgi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes