Meklēšanas rezultāti

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Evelatus - Negodprātīgs pārdevējs jāpārmāca! ( Komentārs)

Negodprātīgs pārdevējs jāpārmāca! ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

SIA Evelatus - Darba apstākļi un prece! ( Komentārs)

Darba apstākļi un prece! ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Krāpšana pilnā apmērā ( Komentārs)

Krāpšana pilnā apmērā ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Evelatus - Slikta attieksme ( Komentārs)

Slikta attieksme ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evalatus mobilo telefonu veikals / Origo T/C - Krāpšana ( Komentārs)

Evalatus - Krāpšana, serviss nav līmenī un ofiss ar ( Komentārs)

Krāpšana, serviss nav līmenī un ofiss ar ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Rupjš darbinieks ( Komentārs)

Rupjš darbinieks ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - На гарантийный ремонт ( Komentārs)

На гарантийный ремонт ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Neatdod naudu, lēns serviss ( Komentārs)

Neatdod naudu, lēns serviss ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evalatus mobilo telefonu veikals / Origo T/C - Krāpšana ( Komentārs)

Evelatus - Telefona lags pirmajā dienā,krāpšana. ( Komentārs)

Telefona lags pirmajā dienā,krāpšana. ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Tipa jauni telefoni ( Komentārs)

Tipa jauni telefoni ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Slikts serviss, nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Slikts serviss, nekvalitatīva prece Paldies Dievam 08.03.19 problema tika atrisinata pateicoties Evelatus darbiniekam Dmitrijam no Origo 2.stava, kurs deva iespeju izmantot Evelatus piedavato kompensaciju par nekvalitativu preci. Ka kompensaciju bez mzksas sanemu telefona macinu.

Evelatus - Negodprātīgs pārdevējs jāpārmāca! ( Komentārs)

Negodprātīgs pārdevējs jāpārmāca! Nekad neko tur nepērciet! Pats agrāk strādāju šajā EVELATUS uzņēmumā un kā jauns puisis pēc vidusskolas pabeigšanas iekritu šajā EVELATUS bedrē. 1)Pārdevēji mainās nenormāli bieži dēļ darba apstākļiem un savu nervu bojāšanas. 2)Kas tieši ir darba apstākļos slikts? Intervijā tev pasaka, ka būs minimālā alga + % no pārdotā, bet patiesībā ietirgojot tūkstošus tu saņem, ja paveicās minimālo algu, kas bija kaut kādi 350 eiro, vai no 6 mēnešiem vismaz 5 mēnešus saņem zem tiem 350 euro. Visi vadība...

SIA Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Saskāros ar līdzīgu problēmu EVELATUS pašbalansējošajam dēlim. Arī man attieca garantijas servisu dēlim, kurš bija lietots vienu studu. Atteikuma iemesls tāds pats - mehāniski bojāts dēlis :) Paldies par ieteikumu - no neatkarīga eksperta saņēmu slēdzienu, ka vaina ir akumulātorā un vadības platē - abas ir neatbilstošas kvalitātes. To abu nomaiņa maksā 120 EUR. Nav brīnums, ka EVELATUS nevēlas nodrošināt garantijas servisu. Griezīšos ar sūdzību PTAC.