AtrisinātaEvalatus mobilo telefonu veikals / Origo t/c - Krāpšana

Cilvēki ejat ar līkumu šos veikalus, 2 dienas jaunam telefonam, salauž paši servisā un noveļ vainu uz pircēja, ofiss slēpjas, patērētāju tiesības ar tik formāli, var sniegt ekspertīzē kas maksā tikpat cik telefons un tad var sniegt tiesā sedzot ar tur izdevumus. Krāpnieku veikali un ofiss pilnā apmērā, bardaks kas notiek pie mums valstī!

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Sveicinati.
Lūgums precizēt, par kādu situāciju iet rūna ?
1.Kads bija telefons, 2.kad bija iepirkums, 3. Un kada veikala.

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 13.07.2018

Mēs nesaņemam no Jums atbildi par kādu situāciju iet rūna ?
1.Kads bija telefons,
2.kad bija iepirkums,
3. Un kada veikala.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 16.08.2018

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Og

Ma MarisGarais 04.07.2018

Tā maksa par ekspertīzi ir lai dažādi krāpnieki ļaunprātīgi neizmantotu resursus, ja tu esi pārliecināts, ka darbinieki salauza tavu telefonu, droši veic, cik es zinu, videonovērošana strādā un kamerās var pārbaudīt kas īsti bija, to tu vari dabūt rakstot iesniegumu, ja tu negribi neko darīt, tātad tu melo.

Og Ogoooooooo 07.07.2018

Ekspertīze maksā 87 eir, tālāk jāsūdz tiesā, beigās man tas viss izmaksās 250 eir un telefona nav, nesapratu, ko kamerās redz?

Mu murguMurgs 07.07.2018

sūdzības autors ir bezkaunīgs melis un liekulis. neviena reāla fakta un pamatojma. tikpat labi var teikt ka narvessen pirktā majonēze neatbilst ANO rezolūcijai un vainīgs ir Tramps, jo kas tik nenotiek pasaulē.

Og Ogoooooooo 12.07.2018

Te atbild pats ofiss, lai celtu savu reputāciju, meļi, kas ņem tik naudu un neatbild par preču kvalitāti!

Og Ogoooooooo 12.07.2018

Aizvērt visus evalatus veikalus ciet, ja tāda attieksme pret preci un pircēju, kur telefonam ir 2 dienas tikai, te birst sūdzības ntās par šo bardaku ko atļaujās evalatus darbinieki!

Evelatus Pārstāvja atbilde 13.07.2018

Mēs nesaņemam no Jums atbildi par kādu situāciju iet rūna ?
1.Kads bija telefons,
2.kad bija iepirkums,