Meklēšanas rezultāti

PTAC - bezjēga ( Komentārs)

sveiki Jaunnais ES TEV NETICU !!! melus viegli var atpazit un to ka tu tik sivi visur ieraksti vardu EVELATUS nenozime ka tev cilveki tices! EVELATUS ir labi cilveki, tie ir daudzi veikali, liela telefonu izvele! un ta vienkarsi visur tos ierakstit slikta gaisma runa par to ka tu esi EVELATUS konkurentu parstavis un viss!!! un tavi varaki komentari citos kontekstos nav nopietni - |||JAUNNAIS -MELIS||| !

PTAC - bezjēga ( Komentārs)

Evelatus, filiāles Alfa - Nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Nekvalitatīva prece 21.11.17 в магазине фирмы EVELATUS (филиал ALFA) купила телефон NOKIA 5, который по приезду домой даже не смогла включить. Думала, что разряжен, т.к. в магазине продавец его включал и экран мигнул (правда, до конца так и не был включен) - поставила на зарядку, но через час поняла, что телефон просто мёртв. На следующий день я обратилась в магазин с просьбой обменять его на другой той же модели, поскольку этот явно бракованный, на что мне было сказано, что обменять его не могут и, максимум...

Rd Electronics - Sliktākais serviss Latvijā!!! ( Komentārs)

Sliktākais serviss Latvijā!!! Tikai piebildīšu, kapēc evelatus skočs. Iespējams tas tapēc, ka evelatus ir viņu ārējais piegādātājs un atbild par garantiju.

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Добрый день! Спасибо, что нашли время и написали о ситуации. Нам очень важно ваше мнение о нас. Нам очень жаль, что Вы получили негативный опыт обслуживания со стороны наших сотрудников. Пожалуйста, предоставьте информацию о том, как мы можем с вами связаться, или напишите нам по электронной почте [slēpt]@evelatus.lv, чтобы вместе мы могли прийти к согласию и решить ситуацию с положительным результатом. С уважением, Команда Evelatus

Evelatus - Отвратительная работа при заказе товара через интернет ( Komentārs)

Отвратительная работа при заказе товара через интернет Добрый день! Спасибо, что нашли время и написали о ситуации. Нам очень важно ваше мнение о нас. Нам очень жаль, что Вы получили негативный опыт обслуживания со стороны наших сотрудников. Пожалуйста, предоставьте информацию о том, как мы можем с вами связаться, или напишите нам по электронной почте [slēpt]@evelatus.lv, чтобы вместе мы могли прийти к согласию и решить ситуацию с положительным результатом. С уважением, Команда Evelatus

Evelatus - EVELATUS ( Komentārs)

EVELATUS NOPIRKU TELEFONU 04.09.2019 PEC MENESA NEVAREJU IESLEGT TELEFONU.AIZNESU UZ VEIKALE EVELATUS SAHAROVA IELA JO MAN BIJA GARANTIJA 2GADI.GAIDIJU DIVAS NEDELAS ,PAGAJA DIVAS NEDELAS UN TE PASAKA JUSU TELEFONU NEVAR SATAISIT.ES STRADAJU NETALU NO SI VEIKALA..PEC LAIKA VINS SATIKA UN SAKA EVELATUS PARDEVEJS JUMS BUS JAUNAI TELEFONS MES MAINAM ES JAU NOPRIECAJOS AIZGAJU UZ VEIKALU PANIEMU TELEFONU,PEC PUS STUNDAS VINS ATNAK UN SAKA OI SORI ES SAJAUCU NEBUS JUMS TELEFONA..VAI TAS IR NORMALI?VINAM GARANTIJA 2GADI SATAISIT NEVAR TAD JAMAINA KO DARIT?

Evelatus - Nekvalitatīvi USB vadi ( Komentārs)

Nekvalitatīvi USB vadi ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Nekvalitativas preces ( Komentārs)

Nekvalitativas preces ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Человек который работает просто хамло. ( Komentārs)

Человек который работает просто хамло. ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkāk saprast radušas situacijas detaļas, lai mēs varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evalatus - tirgo brāķus ( Komentārs)

tirgo brāķus ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm ( Komentārs)

Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Garantijas termiņš ( Komentārs)

Garantijas termiņš ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus

Evelatus - Rupjš pārdevējs ( Komentārs)

Rupjš pārdevējs ...negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses. Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt. Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [slēpt]@evelatus.lv, vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu. Ar cieņu, Evelatus