www.sudzibas.lv RD Electronics Sliktākais serviss Latvijā!!!

AtrisinātaRd Electronics - Sliktākais serviss Latvijā!!!

Nodevu remontam smart skūteris City Sponge 17.03.2022 ar bremžu problēmām. 24.05.2022 ierados pakaļ salabotam skūterim pēc Rdveikals uzaicinājuma. Ierodoties pakaļ savam braucamajam, konstatēju ka kaste ir aplīmēta ar evelatus līmlenti un verot vaļā braucamriks pilnīgi izjaukts pa detaļām kā viņam nevaidzēja būt jo nodevu vienā gabalā + vēll pazaudēts sēdeklis.

24.05.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 24.05.2022

Labdien, Cienījamais Klient!

Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību!

Vai Jūs ,lūdzu, varētu sniegt mazliet detalizētāku informāciju par situāciju, rakstot mums uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv, lai varam precizēt lietas apstākļus?

Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas.

Paldies!

Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.10.2022

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

patiesais_ 24.05.2022

Tikai piebildīšu, kapēc evelatus skočs.
Iespējams tas tapēc, ka evelatus ir viņu ārējais piegādātājs un atbild par garantiju.