LV RU
www.sudzibas.lv Evelatus Garantijas termiņš

AtrisinātaEvelatus - Garantijas termiņš

Jau nepilnu mēnešu laikā nopirku austiņas, it kā lēti,bet par abām 14.50x2=29€ Sapratu ka par tādu cenu, ne ko nopietnu nevarēju cerēt, bet cerēju ka vismaz garantijas laiku (6 mēnešus) nokalpos.Bet reāli pat 3 nedēļas neizvilka,mūziku dzirdu austiņās,bet mikrofons vairs nedarbojas.Aizgāju uz veikalu, kur man lika noprast, pats esi vainīgs ka tik aktīvi austiņas lietoji ka vadiņš,vadā ir pārplīsis.Nu formāli mēs varam aizsūtīt uz garantijas remontu,bet atbilde būs noraidoša.Uz jautājumu, tad ko man austiņas bija,kaut kādā trubā jānēsā, vai kaut kur tās jāiecementē,lai tās brīvi nekustētos uz ko pārdevējs atbildēja, es jau nesaku ka jūs salauzāt un beidzās ar viņa ironisko smaidu par klientu.Es no sirds neiesaku iepirkties šajā mazcenas paradīzē, bet kvalitātes ellē ja jums ir dārga nauda un pašcieņa!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.08.2018

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

An

Komentāri (1)

Ri ri4y 08.10.2015

Vecīt tu esi smieklīgs? Par 10 Eur var nopirkt austiņas, kas kalpos vairākus gadus, ja neesi profesionāls mūziķis, vai tam, kam nepieciešamas šādas austiņas, bet tā pat mūziku klausīties, tad neuzskatu lietderīgu par austiņām tērēt vairāk par 5 Eur!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay