Meklēšanas rezultāti

SIA Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Saskāros ar līdzīgu problēmu EVELATUS pašbalansējošajam dēlim. Arī man attieca garantijas servisu dēlim, kurš bija lietots vienu studu. Atteikuma iemesls tāds pats - mehāniski bojāts dēlis :) Paldies par ieteikumu - no neatkarīga eksperta saņēmu slēdzienu, ka vaina ir akumulātorā un vadības platē - abas ir neatbilstošas kvalitātes. To abu nomaiņa maksā 120 EUR. Nav brīnums, ka EVELATUS nevēlas nodrošināt garantijas servisu. Griezīšos ar sūdzību PTAC.

Evelatus - Briesmiga apkalposana ( Komentārs)

Briesmiga apkalposana Pirms gudri, ko rakstat pārbaudiet info vai esmu darbiniece Eveletus vai nē. Dikti šaubos ja būtu Evelatus darbinieks, man būtu cita uzņemuma MU un čeks ar PV. Jauku Jums dienu.

Evelatus - Serviss, veikala darbs ( Komentārs)

Serviss, veikala darbs Mola darbinieki ir briesmīgi diemžēl, citos evelatus tadas problēmas nav, labak brauciet tur blakus uz akropoles veikalu

Tet - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nesaprotu, tak nopērc telefonu, sēdi mājās un pisies pats ar datu kopēšanu un stikliņa līmēšanu. Cerams, ka EVELATUS no tevis paņēma papildus naudu par šiem "pakalpojumiem". Skatos, ka viņi arī velosipēdus tirgo. Aizvedīšu savu veco rumaku, lai saeļļo ķēdi. Ja atteiks, uzrakstīšu sūdzību!

Evelatus - Briesmiga apkalposana ( Komentārs)

Briesmiga apkalposana ...kolēģi iegājušas, un tieši strādāja meitene, kura uzreiz piegāja klāt un prasija, kā var palīdzēt. Mūs abas ieintresēja galda lampa, par kuru viņa mums izstāstija no A līdz Z. Ja būtu tiešām tik nelaipna un nekaunīga, mēs nebūtu nekā pirkušas. Katra nopirkām par vienai. Un tiešām pateicamies šai meitenei, jo lampa tiešām ir ideāla, darbam ar datoru. Vārdu meitenes es gan nebiju piefiksējusi. Bet gan jau Evelatus vadība apskatīsies kurš, bija strādājis 31,10 sapratīs par kuru meiteni es runāju.

Evelatus - Cenas maiņa pēc pasūtijuma veikšanas ( Komentārs)

Cenas maiņa pēc pasūtijuma veikšanas Evelatus saimnieki, Valters un Ļudmila. No Jaunās Pāaudzes. Viņiem uz to karu nospļauties. Bizness un maksāt desjatinu - galvēnājs. ;)

Bite - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss gudrais jaani.tavai zinaashanai.evelatus nav noliktavas.visa prece ir skapiishos zem letes..tu domaaji ka noliktavaa 1000 telefonu staav? nu dumsh un veel dumaaks

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss a kur tur veikals vainigs ? nejau evelatus ražo blackview telefonus. Ražotajs vainigs par to, ka izradas nav udens izturigs

Evelatus - Slikts serviss, bojāta ierīce ( Komentārs)

Slikts serviss, bojāta ierīce Nu tas jau nav Evelatus vainīgs, bet gan xioami ka pārdod brāķotus mi box. Nu un kā veikals var zināt, ka pats nenometi vai nesapisi to aparātu ? Nu ir jāpagaida bet viss bus, nemiz. Visur tā ir, neesmu bijis neviena vieta kur tā nav

Evelatus - Slikts serviss, bojāta ierīce ( Komentārs)

Slikts serviss, bojāta ierīce Izvēlēties evelatus ar uzcenojumu, LMT vietā🤦‍♂️

Evelatus - Šausmīga apkalpošana un klientu piesiešana veikalam. ( Komentārs)

Šausmīga apkalpošana un klientu piesiešana veikalam. Tas tak Evelatus, ļoti augsta iespēja uzrauties. Iepriekš pirki lādētājus, kuri juka, bet pie secinājuma nenonāci.. Iepērkoties šajā kantori uzreiz pirms pirkšanas ir viss jāparbauda.

Evelatus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana pirmkārt veikalos evelatus nemas neļauj ieslēgt telefonus lai paspaidītu, atļauj paspaidīt tikai podziņu telefonus... par cenu piekrītu, bet arī Jums vajadzēja pastāvēt uz savu ka vitrīnā ir cita cena...

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien, Mēs ļoti atvainojamies par negatīvo pieredzi. Lūgums sazināties ar mums pa tālr. (+371) 22334402, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu atrisināt šo situāciju. :) Ar cieņu, Evelatus komanda

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Labdien! Mēs ļoti atvainojamies par negatīvo pieredzi. Lūgums sazināties ar mums pa šo tel.nr. (+371) 22334402 , lai kopīgiem spēkiem mēs atrisinātu šo situāciju! Ar cieņu, Evelatus komanda