Evelatus - Krāpšana

Krāpjas ar cenām! Biju akropole Rīga Evelatus veikalā noskatīju mobīlo telefonu, bet izrādās bija palicis pēdējais modelis ar melno krāsu. Negribējās ņemt no skatloga, kuru veikala apmeklētāji varbūt simtiem reiži spaidījuši. Aizbraucu uz Rīga Plaza tur bija jauns iepakojuma par tādu pašu cenu.
Bet izrādās čekā ielikta lielāka summa, kā uz vietas abos veikalos norādīta. Maksājot ar karti tā uzreiz nepamanīju. Nav jau milzīga atšķirība, bet tomēr šāda šmaukšanās nav patīkama.

Pievērsiet uzmanību kaktu kantorim, labāk citur pirkt. Tad jau man beigās nedaudz lētāk bite sanāca, nebūtu pircis šai kaktu kantorī. Vairs šeit neko nepirkšu.

Evelatus sia
lv40003734912

R

Good Intentions 28.02.2022

Kā var neskatīties cik tu maksā ar karti!? Vienkārši nesaprotu.

R rayo 03.03.2022

Piekrītu mana kļūda, bet kas gan varēja iedomāties ka šādi krāpjas...būtība jau manam rakstam ir cita, ka krāpjas ar cenām..

A Aleksa Tutina 22.04.2022

pirmkārt veikalos evelatus nemas neļauj ieslēgt telefonus lai paspaidītu, atļauj paspaidīt tikai podziņu telefonus...
par cenu piekrītu, bet arī Jums vajadzēja pastāvēt uz savu ka vitrīnā ir cita cena...