www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Vakar 21.07.2023 vēlējamies iegādāties jauno huawei watch 4 pro, palūdzam pārdevējam lai pirms iegādes no skatloga iedod piemērīt ka izskatās uz rokas. Uz ko sekoja atbilde: ne, to es izdarīt nevaru! Jautajam, ka ras ir, jūs nevarat? ! Mēs gribam nopirkt un jūs mums neļaujat uz preci paskatīties? ! Maza auguma jaunais pārdevējs atbild, ka ne, es jums nevaru iedod to pulksteni iedot apskatīties, jo mums tāds pakalpojums nav iespējams. No koment. Paldies bite, jūs mākat zaudēt klientus. Iegājām Lmt un tur ari nopirkām.

22.07.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 25.07.2023

Sveiki!
Ļoti atvainojamies par radušo situāciju. Uzrakstiet mums, lūdzu, uz [email protected], ja varam kādā veidā palīdzēt!
Jauku dienu!

R

RAMONA👀 22.07.2023

Vai šajā gadījumā nav patērētāja tiesību pārkāpums?

S sumup 22.07.2023

ljoti vienkaarshi..telefonu vari skatiit.paraugu..jo vinsh piekeedeets..pulkstenis nee..taatad var nozagt.un prece daarga cik saprotu..un neviens tev nedos piemeeriit..un ariii lmt nedod meeriit..taa ka nemuldi

S sumup 22.07.2023

un sbitiem pulkstenjiem nav blokeeshas iespeeju.taafad ja nozog var jebkuram tel piesaistiit..tu riskeetu kaadam uz ielas dot piemeeriit kaklarotu ar briljantu?.jo tu prieksh paardeveeja esi subjekts no ielas..varbuut narkomaane...un ja nozags vinjam no algas atvilks..nu cik stulbi var buut muusdienu cilveeki..tieshaam driuz beernus ar taisiis caur telefonu

J Jānis2023 23.07.2023

Pilnīgi beztēmā koments - es vienīgais pamanīju, ka skatlogos prece ir "pēdējā"? noliktavā viņas nekad nav. nerunāju par konkrētu veikalu, bet 90% veikalu tā saka, jo darbiniekiem ir slinkums skatīties noliktavā.

S sumup 23.07.2023

gudrais jaani.tavai zinaashanai.evelatus nav noliktavas.visa prece ir skapiishos zem letes..tu domaaji ka noliktavaa 1000 telefonu staav? nu dumsh un veel dumaaks

lai pirms iegādes no skatloga iedod piemērīt ka izskatās uz rokas - - - Pielaikot ir iespējas kleitu, bet pulksteņus - ne!