www.sudzibas.lv Evelatus Slikts serviss, bojāta ierīce

Evelatus - Slikts serviss, bojāta ierīce

Izlēmu nopirkt Tv android box, jo vēlējos lai būtu smarts manā televizorā, pamēģināju mi stick android tv un man iepatikās, izlēmu sev nopirkt, nu kā braucu uz Daugavpilī, lmt tāda nebija, iegāju pa ceļam Evelatusā, tur tāds bija, protams ar lielu uzcenojumu, bet nu paņēmu vienalga. Vakarā pieslēdzu viņu, ierīce lādējas mūžīgi "Boot Loop", kas norāda uz to, ka ierīces programma ir bojāta vai nekorekti uzlikta. Šodien aizsūtīju sievu lai preci atgriež un saņem jaunu, vai arī atgriež naudu 65€. Pārdevēja nezināja ko darīt, sazvanīja Rīgā kādu kundzi, kura apgalvo, ka garantijas remonts būs 2 nedēļas vismaz, naudu neatgriezīšot, vajag gaidīt. Protams čomi, es 2 nedēļas bez teļika palikt galīgi negribu, pirmā un pēdējā reize kad pērku pie jums kaut ko, labāk es dārgāk Rd samaksāšu, bet tie man prātu nejauks un izdarīs visu pa fikso. Paldies.

Good Intentions 26.10.2022

Izvēlēties evelatus ar uzcenojumu, LMT vietā🤦‍♂️

P PatiesiibasMeka 26.10.2022

Tāds nu ir tas vateņu businesa modelis

T Tavs Papka 19.12.2022

Nu tas jau nav Evelatus vainīgs, bet gan xioami ka pārdod brāķotus mi box. Nu un kā veikals var zināt, ka pats nenometi vai nesapisi to aparātu ? Nu ir jāpagaida bet viss bus, nemiz. Visur tā ir, neesmu bijis neviena vieta kur tā nav