Meklēšanas rezultāti

Evelatus - Krāpšana, slikts serviss, ( Komentārs)

Krāpšana, slikts serviss, Zinot kā Evalatus uzsāka savu biznesu, tad maksimums ko varu atļauties ir nopirkt zib atmiņu. Lai gan pēc tam kad Origo Evalatus veikalā mani "laipni" apkalpoja, tad pat zib atmiņas vairs nepēku pie viņiem!

Evelatus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Evalatus laikam nav dzirdējis par tādu lietu, kā atteikuma tiesības. Jebkuram pircējam ir tiesības 14 dienu laikā izmantot šo likuma pantu un atteikties no preces atgriežot to veikalā un saņemt naudu atpakaļ nemotivējot iemeslu. Kas attiecas uz Evalatus, tad esmu ievērojis, ka šī kompānija iepērk subsidētos telefonus Eiropā, atkodē tos un pārdod. Bieži var redzēt uz telefoniem pat tādu telefonkompāniju kā "Orange" un "Vodafone" logotipus. Šie logotipi jau liecina par to, ka šie telefoni ir domāti lietošanai šo kompāniju tīklos un Latvijā lietot tos nevar.

CoverMe - Skilta prece ( Komentārs)

Skilta prece Aļikā kvalitāte ir atkarīga no cenas. Tā arī visiem vietējiem. Atrod tev piemērotu stiklu firmu, un vari pirkt no jebkura, kam ir - gan no Coveriem, gan no Evelatusiem, gan no Aļika.

Evelatus - Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm ( Komentārs)

Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm evelatusam ticēt nevar, tas nu gan ir tiesa

Evelatus - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Tas tak Evalatus. Lēnā garā dabūsiet telefonu atpakaļ ar atteikumu vai lētu ķīnas detaļas labojumu(aliexpress utml), kas ilgi nekalpos un ne fakts, ka jauni defekti neparādīsies.

Evelatus T/C Solo - Slikts serviss un bojājumi pēc remonta ( Komentārs)

Slikts serviss un bojājumi pēc remonta Evalatus

E Edvards Garianovs 04.09.2020
Komentāri 7

Evelatus, filiāles Alfa - Nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Nekvalitatīva prece Cik var cilvēkiem teikt , nepērciet preci pie Evalatus . Labāk samaksāt par 20-50 eiro vairāk un noprikt Bitē , Tele2 vai LMT.

Evelatus - Krāpšana, slikts serviss, ( Komentārs)

Krāpšana, slikts serviss, Pārsvarā visas preces nāk no viena ražotāja, tikai pēc uzcenojuma atšķiras arī attieksme garantijas apkalpošana untt, Evalatus ir interesants kantoris ar milzīgu brāķu procentu, nezinu, no kurienes viņi pasūta savu preci.

Jelgavas 3. Sākumskola - Iebiedēšana ( Komentārs)

Nu neesi tu pa vidu. Es esmu palaasiijis tavus komentarus citaas suudziibaas. Tu esi persona kas paarstaav vai vismaz aizstaav saujiņu sabiedriibas daļas taa saucamo inteleğenci. Nekaadas tolerances un lidzjuutiibas. ja nav asas kritikas tad nekas nemainaas. Neviena sisteema nevar tikt uzlabota ja atklaatiibaa nenonaak taas nepilniibas. Otrs vesturiski latvieši ļoti kuutri pastaav par savaam tiesiibaam. Bet kad paveras ğeopolitiski notikumi latvieši masveidaa pievienojas citaam savieniibaam jo...