www.sudzibas.lv CoverMe Skilta prece

CoverMe - Skilta prece

Nopirku telefona aizsargstiklu, kurš izmaksāja 20€, bet jau pirmajā dienā tas ieplīsa, ne no kā, vienkārši vienā brīdī izvelkot telefonu no kabatas, sapratu, ka tas ir ieplīsis. Kabatā nebija nekas cits, tikai telefons. Sazinājos ar coverme biroju, aizbraucu parādīt, bet nekādu pretīmnākšanu nesaņēmu. Stikliņš visticamāk bija brāķis, gribēju lai to apmaina, jo ir samaksāta liela nauda, bet vienīgais ko piedāvāja bija atlaide jauna stilliņa iegādei, bet kāda jēga no tā
vēlreiz šajā veikalā neiepirkšos.

29.05.2019

X

really? 29.05.2019

No kiinas butu kadi 10 aizsargstikli sanaakusi! Un tie ir tiesi tie pasi,ko par x uzcenojumu sitie tirgo!

I IVIS I&I 29.05.2019

Ne Jūs vienīgais, kam problēmas ar šo CoverMe. Pats ievietoju rakstu sudzibas .lv "nekvalitatīva prece", kā ari šodien iesniedzu sūdzības iesniegumu PTAC par šo kantori. Vajag šitos kā...us likt pie vietas!