CoverMe - bojājums

Nopirku Samsung S7 tel. aizsarplēvi- brāķi. Neatdalījās 2.daļa. Atgriezu veikalā,- pārdevējs ar nevarēja atdalīt plēvi. Teica, ka jānodod uz ekspertīzi. Kas tas murgu? Ja ir brāķis,- tad ir brāķis. Atbildi dos 2 nedēļu laikā. 12 dienu laikā klusums.Varbūt jāziņo raidījumiem 4.STUDIJA vai BEZ TABU? Esmu bez plēves un naudas. Ja nebūs 2 dienu laikā pozitīva rezultāta, meklēšu palīdzību medijos.

15.11.2018

E Ekspertu eksperts 16.11.2018

Jā, noteikti jāziņo medijiem. Iesaku 4.studiju. Viņiem būs sižets par pareizu plēves atdalīšanu no telefona.

"Esmu bez plēves un naudas." - cik briesmīgi. Vispār jau ar ziedojumu vākšanu "4 studija" un "Bez tabu" it kā nenodarbojas. Raksti uz ziedot.lv, varbūt viņi organizēs ziedojumu vākšanas kampaņu "neatdalāmās plēves upurim".

I Ingars Mazjānis 11.03.2024

Uzbrukumu sociālā aprūpētāja psiholoģija un narkoloģijas Agita mūrmulevē RSU medicīnas aprūpes dusmas, Melo, aša izslēgšanas neaizdot dokumenti aprūpes diploms , Garozā Mežotnes pagasts Bauskas novads