www.sudzibas.lv CoverMe Apmierināts ar pakalpojumu

CoverMe - Apmierināts ar pakalpojumu

Cover Me ir vieta, kur ir augstas klases apkalpošana un preces. Garantijas pienākumi tika veiksmīgi izpildīti, bez liekas birokrātijas. Viņi ļoti prasmīgi uzlīmē aizsargstiklinu telefona ekrānam, jau ne reizi glābu telefonu ar aizsarg Stikliņu. Plašs telefona vāciņu klāsts, un ja kāda modela nav uz vietas, to ātri un efektīvi piegādā. Esmu ļoti apmierināts ar cover me pakalpojumiem.

31.01.2024

I

S Scream408 01.02.2024

Chto za proplachennie otzivi za janvarj mesjac o vashej kitajskoj zabegalovke? 😆
Sam sebja ne pohvalish - nikto ne pohvalit, kak govoritsja...
Umora, kakoj zhe stid! 😆

S Scream408 01.02.2024

Что за проплаченные отзывы за январь месяц о вашей китайской забегаловке? Сам себя не похвалишь-никто не похвалит, как говорится! Умора, какой же стыд!

T Tatjana876 03.02.2024

Выглядит так , как будто какой то бывший недовольный сотрудник это пишет. Так как владельцу предприятия нет смысла писать тут положительный отзыв. Это портит рейтинг. Так что логика тут отсутствует😉