LV RU

CoverMe

Rīga MT SIA
www.coverme.lv
Adrese: Katoļu iela 31
Rīga
Latvia - LV-1003
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67078602
+371 27012577
Darba laiks: 10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Elektronika un Tehnika  •  Mobilie telefoni
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
16
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
8
Apskatīt statistiku

CoverMe - Sūdzības un atsauksmes

CoverMe - Отношение к работникам и покупателям, клевета в сторону уволенных работников

Отношение к работникам и покупателям, клевета в сторону уволенных работников Хочу поделиться своим опытом работы в этой фирме, во-первых, вы можете увидеть в объявлениях о том, как они всё красиво описывают, вкратце мол "платим миллионы", страховка.. И то не пишут, что она только спустя год работы, и то даже если ты отработал год и это в августе например, то жди свою страховку только с нового года..) что уж говорить о дружном коллективе, это как змеиное логово и как сплетники, хотя всем уверенно говорят, что они не любят сплетни и все они такие хорошие.. (это в...

CoverMe - Slikts serviss

Slikts serviss Gribējā samainīt vāciņu, kurš bija iepriekšējā dienā nopirkts dominā, bet nebija īsti piemērots. Iepakojums nebija vaļā pat attaisīts. Pārdevēja atteicās to darīt, kā iemeslu minot to ka neesot preču atgriešanas akta blankas. Protams šajā gadījumā, ja nav konstatēti precei defekti veikalam obligāti nav jāveic apmaiņā, tomēr manuprāt tas parāda komersanta līmeni, jo normālos veikalos parasti neatsaka apmainīt pret citur preci ar piemaksu. Pieļauju ka ja būtu precei defekts, tad būtu līdzīga situācija. Tākā neieteikšu iepirkties šajā veikalā.

Z7 z777 01.12.2019
Komentāri 2 Mobilie telefoni

CoverMe - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Veikalā gribēju nopirkt samsung s8 aizsargstiklinu, man iedeva s9 un teica tas pats derēs, es pārprasīju, meitene vēlreiz apstiprināja. Mājās ,stiklina iepakojumu atverot ,redzeeju, ka tas ir bijis atverts ieprieks un aizsargstiklina melnaas malas ir noberztas. Maksaaja 24.90 par blue case s9 tempered glass modeli. Uz telefona isti neder, jo aizsedz to peleko labo malinu un slipas malas aiz stilklina veel ir redzamas.

CoverMe - Skilta prece

Skilta prece Nopirku telefona aizsargstiklu, kurš izmaksāja 20€, bet jau pirmajā dienā tas ieplīsa, ne no kā, vienkārši vienā brīdī izvelkot telefonu no kabatas, sapratu, ka tas ir ieplīsis. Kabatā nebija nekas cits, tikai telefons. Sazinājos ar coverme biroju, aizbraucu parādīt, bet nekādu pretīmnākšanu nesaņēmu. Stikliņš visticamāk bija brāķis, gribēju lai to apmaina, jo ir samaksāta liela nauda, bet vienīgais ko piedāvāja bija atlaide jauna stilliņa iegādei, bet kāda jēga no tā vēlreiz šajā veikalā neiepirkšos.

Xx xx99 29.05.2019
Komentāri 2 Mobilie telefoni

CoverMe - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece 2019. Gada 06. Aprīlī, Biķernieku Ielā 143, Sia “Rīga Mt” veikalā iegādājos stereo bluetooth universālās bezvadu austiņas ar telefona zvana funkciju i7-mini (https://coverme.lv/aksesuari/citi-aksesuari/bluetooth-stereo-austinas/22504) . Sākot lietot nopirktās bezvadu austiņas iekštelpās, tas ir dzīvoklī vai darba vai citās slēgtas telpās, sakari starp mobilo ierīci un austiņām bija apmierinoši, izņemot atsevišķus retus gadījums, kad bija sakaru pārrāvumi. Sākot lietot šīs austiņas ārpu...

CoverMe - Bojājums un krāpšana

Bojājums un krāpšana Iepirkos Ogrē, TC Daugas CoverMe veikalā. Nopirku aizsargstiklu un vāciņu samsung a7 telefonam. Stikliņu palūdzu uzlīmēt. Līdzi bija bērni, tāpēc neko uz vietas nepētiju. Mājās konstatēju, ka aizsargstikls daudz par garu un zem malsa jau ir gruži, bet vāciņā izveidojies burbulis. Nākamajā dienā atgriezos veikalā, lai samainītu nekvalitatīvo vāciņu un stikliņu. Par stikliņu pretenzijas nepieņēma - varot iztikt ar tādu kā ir, bet par vāciņu izlemšot, pēc 15 dienām došot atbildi. Nu supper! Un es 2 nedēļas varu staigāt ar pliku telefonu. Iesaku neiepirkties šādos veikalos.

Cover Me Veikals / Rīga MT SIA - Плохой сервис,не возврат денег..

Плохой сервис,не возврат денег.. Вообщем купили в т/ц Домина в Cover me чехол для телефона за 24,90 и защитное стекло за 20,90 И поехали до дома.. Вообщем констатировали что у чехла есть трещина (одевался один раз) отвезли туда же в магазин, там приняли сказали ждать.. Через три недели пришло письмо, мол это ваша вина деньги возвращены не будут и всё.. Непонятно это бизнес такой сейчас?

Cover Me Veikals / Rīga MT SIA - Nekvalitatīva prece, neatmaksā naudu

Nekvalitatīva prece, neatmaksā naudu Iegādājamies telefona maciņu prikš iphone 8 karl lagerfeld par 28eur. Meitene pirmajā dienā ielika un izņēma telefonu divas reizes, līdz ar ko mareriāls ar kuru ir apvilkts maciņš noplīsa. Firma atbildēja kā konstatēta neuzmanīga lietošana, naudu neatgriezīsim, varam iedod atlaidi vienam maciņam 20% apmērā. Mums ie līdzīgs oreginālais maciņš kas kalpo jau trīs gadus, un ar to viss ir kārtībā. Nevar teikt ka 28eur ir lēta prece kuru var izmest pēc dienas ja viņa sabojājas. Uzskatu ka tā ir...

CoverMe - Очень некачественный товар, отвратительный сервис

Очень некачественный товар, отвратительный сервис Купили чехол за 24.90е, через неделю начал трескается и поменял окраску. Жесть.. Дешманский Китай. Не советую этот магазин в t.c Damme. Обменять отказались. Ещё 3 недели ждал ответа. Короче, хотите купить что то отвратительное, то вам туда!

CoverMe - bojājums

bojājums Nopirku Samsung S7 tel. aizsarplēvi- brāķi. Neatdalījās 2.daļa. Atgriezu veikalā,- pārdevējs ar nevarēja atdalīt plēvi. Teica, ka jānodod uz ekspertīzi. Kas tas murgu? Ja ir brāķis,- tad ir brāķis. Atbildi dos 2 nedēļu laikā. 12 dienu laikā klusums.Varbūt jāziņo raidījumiem 4.STUDIJA vai BEZ TABU? Esmu bez plēves un naudas. Ja nebūs 2 dienu laikā pozitīva rezultāta, meklēšu palīdzību medijos.

Māra 15.11.2018
Komentāri 2 Mobilie telefoni

CoverMe - defekts, slikts serviss

defekts, slikts serviss Отвратительный магазин с отвратительными товарами. Чехол для телефона потрескался и облез, оставшись без краски, через месяц. Менять конечно же отказались. Как часто вы оставляете чек от покупки чехла от телефона? Банковскую выписку не приняли. Даже не пытались извиниться, нахально развернули. Дно по качеству обслуживания клиентов и дно по качеству товаров.

CoverMe - Slikts serviss

Slikts serviss Nesen iegādājos aizsargs tīkliņu coverme veikalā. Kad vēlējos mājās uzlīmēt atklājās ka nezināmu iemeslu dēļ stikliņam nav līdzi tīrīšanas salvetes, bet tas nebija galvenais iemesls manam sašutumam. Līmējot stikliņu izrādījās ka ir krietni par mazu manam ekrānam. Vēršoties veikalā man tikai tad pateica ka tas ir nepilnas. Jūtos vīlusies ka samaksāju gandrīz 10 eiro par stikliņu, kurš nepilda savu funkciju un arī saņēmu diezgan nelaipnu izturēšanos no pārdevējas.

CoverMe - Telefona vāciņš

Telefona vāciņš Iegādājos "Guess" aizsargvāciņu telefonam.(Cena 24,90) Pāris dienu laikā vāciņa dekoratīvā apdrua nolobījās no vāciņa virsmas. Pēc mēneša lietošanas parādījās papildus defekts, kura rezultātā sāka noberzties krāsa no silikona maciņa. Vērsos ar iesniegumu veikalā, lai tiktu atgriezta nauda vai samainīta atbilstosā prece pret līdzvērtīgu. Saņēmu atbildi ar atteikumu samainīnīt preci, kurā norādīts, ka defekts radies nolietošanas rezultātā! Sazinājos ar biroja darbiniekiem, kuri man atteica sniegt...

Sa Samanta 05.07.2018
Komentāri 3 Veikali

CoverMe - Aizsargstikliņš

Aizsargstikliņš Iegādājos aizsargstikliņu mobilajam ar uzstādīšanu. Kastītē uz kuras uzrakstīta cena bija divi aizsargstikliņi, taču uzstādot uz telefona pārdevēja skaidroja, ka uz paciņas norādīta cena tikai par vienu aizsargstikliņu kas ir 18 EUR+ uzstādīšana 2 EUR. Kas ir nenormāla cena, turklāt otru stikliņu noteikti pārdos kādam citam par tādu pašu cenu. Sanāk ka veikals ar vienu klientu uzvārās divkārši. Turklāt, internetā tādu pašu stikliņu atradu vien par 2 EUR! Krāpšana pilnā apmērā! Turklāt arī...

CoverMe - Prece ar defektu

Prece ar defektu Iegādājos austiņas telefonam TC Damme "CoverMe", Kuras tajā pašā dienā salūza vietās, kurās bija aptītas ap iepakojuma kastīti. Griezos veikalā ar pretenziju un aizpildīju pieprasījuma pieteikumu, arī pārdevēja man piekrita, ka acīmredzami austiņas ir brāķis un ka nevajadzētu būt problēmām atgriezt naudu, taču pēc nedēļas saņēmu atteikumu atgriezt naudu! Kā risinājumu man tiek piedāvāts apmainīt preci pret kaut ko citu, kam es nepiekrītu. Nesaprotu, kā var tirgot preces ar defektiem un atteikties atgriezt naudu!

Coverme.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos aizsargstiklu savai planšetei - taču tas izrādījās par mazu - no katras malas ir nenosegts 1cm displeja - kas ir par daudz un līdz ar to aizsargstikls neveic savu funkciju - proti neaizsargā. Griezos veikalā ar lūgumu atgriezt man naudu - jo prece manai iekārtai nav derīga - uz ko pārdevēja man rupji paskaidroja ka tas esot normāli un tādas malas ir vienmēr, taču negribīgi pieņēma prasījuma pieteikumu. Pirmkārt - mani šokēja pārdevējas attieksme, jo pat ja es nāku atgriezt preci - e...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes