www.sudzibas.lv CoverMe Nekvalitativa prece

CoverMe - Nekvalitativa prece

Iegādājos aizsargstiklu telefonam, tur pat veikalā man to uzlīmēja (kopā samaksāju par stiklu un uzlīmēšanu 22,9€). Pēc 2 dienām sāka parādīties stūrī burbulis - aizbraucu pie viņiem, pētīja kāds man aizsargvāciņš - vai neaizķer stikla malu. Tā kā vāciņš Ideal originālais - stikliņu nomainīja. Ar jauno tieši tas pats - jau nākamajā dienā aizgāja burbulis. Aizbraucu vēlreiz, nosūtīja mani uz viņu galveno ofisu pie meistara - tas ilgi pētīja, pateica ka varetu but ka tur tika ūdens )) uz manu teikto, ka tas nav iespejams, pie tam 2 stiklini pēc kārtas, nākamajā dienā pēc uzlīmēšanas! Vardu sakot, pateica ka nekā nevar palīdzēt! Teicu, ka sūdzēšos PTAC - tad jau viņš piedāvāja noņemt stikliņu un sūtīt uz pārbaudi vai nav brāķis. Jāgaida līdz 15 dienām atbilde - ņemot vērā iepriekš lasītās atsauksmes, būtu bezcerīgi! Nu un staigāt pus mēnesi bez stikliņa, kamēr tie atbild, ari nav prāta darbs!
Vārdu sakot - neiesaku pirkt pie viņiem preces, jo neskaidrību gadījumā problēmu būs jārisina pašiem ))

23.09.2021

Joe Rogans👽 23.09.2021

Es tev varu pateikt, ka ebay tas stikliņš maksā 1.30€ gabalā 🤔, par 22€ sanāk vismaz 16 stikliņi😂. Ja netici, tad ieraksti ebay savu telefona modeli + screen protector