www.sudzibas.lv CoverMe Darba devēja attieksme un darbs šajā uzņēmumā

CoverMe - Darba devēja attieksme un darbs šajā uzņēmumā

Gribētu brīdināt jaunos darbiniekus par to kā ir strādāt šajā uzņēmumā.
Pats strādāju tikai neilgu laiku, bet ar to pilnībā pietika, lai saprastu cik ļoti šeit man nepatīk.

Pašā sākumā darba devēji ir diezgan laipni, bet brīdinu, tas ir tikai pašā sākumā.
Pats darbs nav grūts, bet tie apstākļi un viss, kas tur notiek..

1) sāksim ar to, ka daudzas preces ir tiešām sliktā kvalitātē, piemēram, austiņas (bezvadu) . Kā pircējs nopērk, tad zini, ka pēc pāris dienām viņš atgriezīsies un sūdzēsies par to, ka viņas nestrādā. Cilvēks būs ļoti neapmierināts un visas dusmas gāzīs uz tevi.
Neviens it kā jau neliek pirkt tās austiņas, bet tomēr, ja firma iegādājas un liek pārdošanā šādas preces, tad ir jāsaprot ar ko var saskarties. Ir austiņas, kuras maksā pie 25 eur, bet skaidrs jau ir tas, ka kvalitāte nebūs tā labākā, bet ir austiņas kuras maksā 50 eur. Nav tomēr maza nauda un gribētos, lai kvalitāte ir laba un austiņas būtu strādājošas.

2) ja strādā ziemā, tad zini, ka tev uz darbu ir jāņem bez maz vai dūnu jaka, lai tikai būtu silti un tu nesaslimtu. Nav ne sildītāja, ne tējkanna, kur tu varētu vismaz tēju uztaisīt.

3) par pašiem darba devējiem var izlasīt apakšā, ko manas kolēģes ir rakstījušas pēc atlaišanas no darba! Tur tiešām ir svarīga informācija.

4) ja tev darbā paliek slikti, tad zini, ka par tevi neviens nedomās un viņiem būs vienalga līdz pat ātrās palīdzības izsaukšanai. Direktore atnāks uz veikalu un sāks stāstīt to cik tu esi tev paliek slikti, bet tomēr cilvēciskai attieksmei vajadzētu būt. Diemžēl šajā gadījuma, es pats ļoti cietu.. Es tiku nolikts līdz Zemei, mani apvārdoja un, principā, direktore sūdzējās par to, ka viņai neviens Nepalīdz, ka viņa ir viena utt. Es kā cilvēks saprotu arī viņu, bet, direktorei vienmēr ir jābūt gatavai tam, ka kāds var neiznākt/saslimst utt.

5) algas Lapiņas šajā uzņēmumā nav! Tu nezini cik patiesībā godīgi esi nopelnījis naudu un vai tiešām viss ir godīgi aprēķināts. Kad palūdz, lai tomēr atsūta algas Lapiņu, kas arī likumā ir norādīts, ka darbiniekam ir jāizraksta algas Lapiņa, tad zini, ka ar tevi sāks karot. Kāpēc? Nezinu.
Man pašam bija jāiesaista ģimenes locekļi (jurists, jā man ir paveicies, ka man ir jurists ģimenē un palīdz atrisināt šo problēmu) un tikai tad tu saņemsi algas Lapiņu. Principā viņi par algas Lapiņām atbild šādi - ''mums nav tādas funkcijas''! Kā var nebūt, ja likumā viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts par algas Lapiņām?

6) tev ir brīvdiena, tu esi ieplānojis sev to dienu, bet tev var piezvanīt un palūgt iznākt uz darbu. Ir reizes, kad pasakot ''diemžēl nevarēšu'' viņi atradīs citu darbinieku, bet ja tādas iespējas nav, tad tev nebūs izvēles un tev būs jānāk jāstrādā savā brīvdienā! Kaut vai tev ir pie ārsta, jāpieskata māsa vai vēl citi iemesli, kādēļ tu nevarētu ierasties darbā, tev liks nākt un strādāt.

7) tevi var sūtīt strādāt uz veikaliem, kuri atrodas ''otrā pasaules stūrī'', tev, lai tiktu uz darbu ir jāmēro stundu garš ceļš - viņiem būs vienalga. Ja ielika tur strādāt, tad ielika.

8) ja esi uz slimības lapu, viņi tev nomainīs grafiku un izmaksās mazāk algu nekā vajadzētu. Arī ar mani tas notika. Protams, palīdzību lūdzu savas ģimenes grāmatvedei, lai viņa apskata vai viss ir ticis pareizi aprēķināts un.. Protams, ka nē. Šoreiz es nolaidu rokas, nevēlējos ķēpāties un vienkārši aizgāju prom no šī uzņēmuma.

Negribējās neko, patiesībā, par šo uzņēmumu rakstīt, pieredzi kaut kādu ieguvu strādājot šeit, bet, diemžēl, es nespēju skatīties uz to cik trakas lietas tur notiek. Cilvēkiem ir jāzin par šo uzņēmumu! Cilvēkiem ir jābūt gataviem uz to, kā būs, kad parakstīsi līgumu.
Darba devēji paši nesaprot, ka ar šo visu attieksmi viņi vēl vairāk sev visu sarežģī.
Ceru, ka kādreiz šis viss var tikt mainīts un viss būs pēc likuma!

18.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no CoverMe Support Pārstāvja atbilde 09.09.2021

Artūr, es vēlos precizēt katru jūsu pretenzijas punktu. Pārdevēja uzdevums nav noteikt preču kvalitāti, katru brāķa vai defekta gadījumu, mēs veicam pārbaudi un brāķa gadījumā mēs nodrošinām iespēju apmainīt preces vai atgriežam naudu. Diemžēl darbs ar cilvēkiem ietver gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes.
Diemžēl veikalos, kuros nav palīgtelpas, saskaņā ar ugunsdrošības noteikumiem mums patiešām nav tiesību uzstādīt tējkannu, bet mēs uzstādām sildītājus un ventilatoru (atbilstoši sezonai).
Ja savā darba vietā jums paliek slikti, vienmēr ir iespēja piezvanīt menedžerim un par to informēt. Viņi atradīs jums aizstājēju, ja nepieciešams, izsauks ātro palīdzību un atrisinās katru problēmu individuāli.
Visi algas aprēķini tiek veikti saskaņā ar licencētu programmu, un algas lapu izsniegt nesagādā nekādas grūtības. Vai jūs nesaņēmāt no mums darba algas lapiņu? Algas ir tik caurspīdīgas, ka ikviens darbinieks spēj aprēķināt to pats.
Saskaņā ar darba līgumu, kuru paraksta katrs darbinieks, mums ir tiesības palūgt nepieciešamības gadījumā darbinieku iziet uz darbu. Katrs darbinieks par to tiek brīdināts intervijā.
Darba līguma punkts 1.2:
Darbinieka darba vieta tiek noteikta Darba devēja struktūrvienībā pēc adresēm: veikals CoverMe, tirdzniecības centrs “xxxxx”, adrese, vieta. Darba devējs Darbinieku var nodarbināt visu no Darba devēja veikaliem (struktūrvienībās) Latvijā atbilstoši Darba devēja interesēm un vajadzībām.
Mēs nekad nelūdzam darbinieku doties uz otru pilsētas galu uz citu veikalu, vienmēr ja lūdzam darbiniekus doties uz citu veikalu tad to lūdzam viņam ērtā veikalā.
Slimības lapas vienmēr apmaksājam saskaņā ar likumu.
Visa laika posmā, kad strādājāt pie mums, jūs mēģinājāt atklāt jebkādus pārkāpumus no mūsu puses, ka mēs jūs maldinām. Bet nevajag spriest par cilvēkiem pēc sevis! Tādus godprātīgus darba devējus ir jāmeklē (ar 98% nodokļu reitingu un labākā nodokļu maksātāja bronzas medaļu pēc VID datiem).
Ļoti dīvaini, ka savā pretenzijā jūs neaprakstījāt tās krāpšanas (tās citādi nevar nosaukt), kuras jūs mums organizējāt ar algas pārrēķinu.
Sākotnēji jums nebija pievienota nodokļu grāmatiņa mūsu uzņēmumām un nebija pievienots apgādājamais. Tikai pēc algas saņemšanas nolēmāt to pievienot ar atpakaļejošu datumu un pēc tam pieprasījāt algas pārrēķinu, apsūdzot mūs krāpšanā. Tomēr mums ir visi dati par laiku, kad atzīmējāt savā personīgajā profilā šīs lietas, un mums bija visas tiesības nepārrēķināt jūsu algu. Tomēr atšķirībā no jums mēs negājām uz principu un pārrēķinām jūsu algu un samaksājam starpību.
Visas juridiskās prasības no mūsu puses, mēs esam izpildījuši un pildām.

H

Komentāri (7)

V Vīlies Vīlies 18.05.2020

Pilnīga taisnība

A aleeera 19.05.2020

Pilnībā piekrītu ik katram vārdam, arī bija liela pieredze ...

K Katrinaaa 30.05.2020

Nu pilnigi nepiekritu ..Man ir silditajs un tejkanna .Kad vajadzeja iet pie dakteriem vislaik bija brivdienas un neviens nezvana un netrauca tava brivdiena.Jap gadas kad vareja piezvanit brivdiena un pajautat vai tu gribi panemt vel papild mainu ?! Bet vai tas slikti kad tev piedava nopelnit vairak naudas?
Kad man majas bija čp un es biju darba ,es piezvaniju prieksniecei pastastiju ka man tada situacija, ka man loti vajag braukt majas un pec 1h atbrauca no ofisa cilvecins un nostradaja lidz dienas beigam par mani..Paldies par to !Un tas ir patiesiba! Un par to ko vajag braukt uz citiem veikaliem ari kka divaini uzrakstits.. Tapec ka parsvara tu strada sava veikala un kad gribi piestradat vai panemt vel darba dienas , tad tev var piedavat piestradat cita veikala ( kura tiesi tev pateiks ) un tev pasam vajag izdomat gribi tur staradat vai tev ir kadi plani uz tam dienam vai ne..neviens nepiespiedis tevi stradat cita veikala..bet tavas atlaujas..

A aleeera 30.05.2020

Всем там плевать на твои планы, один раз поставят перед фактом, чтобы вышла заменить и полетишь работать ,как миленькая ))) а если нет, то ты потихонечку приближаешься к чёрному списку тех, кто не хочет помогать, поработай подольше может )) не с проста же тут оставлены 4 жалобы.. )) и то, не от всех работников, некоторые поленились написать просто и забыли) но могу сказать от многих, кто покинул этот ад, переполняет счастье, свобода от этого цирка, нервов и тд. Спасибо, что увольяете, заботливые 🖤 я уже почти 4 месяца там не обитаю, но сплетничают(упомянают) до сих пор некоторые менеджеры )))) как убогий бабский коллектив. Самый противный коллектив, что я видела на работах, косточки только так перемоют, всем там интересно какие у тебя личные проблемы, болезни, побольше рассказывайте им лучше, а то мне кажется им совсем скучно станет без сплетен. Ну а комментарий, ещё один повод, пусть повспоминают добрым словом ))

H haips 30.05.2020

Es neko nenoliegšu! Pat ja Tev tā ir paveicies - super Tev. Es pastāstīju savu viedokli, visu to kā bija ar mani. Katram pieredze ir savādāka, bet es neko neslēpšu.
Lai Tev veicās tur! :)

A Alkobard 16.01.2022

Я смотрю тут работники этой говноканторы😁пишут хорошие отзывы что бы их начальство а чёрный список не добавило, кантора откровенное дерьмо и начальники там без толковые

Squall 06.01.2021

Patiesība par bezvada austiņām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes