CoverMe - Krāpša

Mana sūdzība ir tāda es nopirku neorģinālu vadu (forever mobile) pa 5.90€. Es atnāku mājās izņemu usb vadu no kastītes un pievienoju adapterim
iespraužu vadu telefona un gaidu kad telefons dos signālu ka ir pielikts lādētājs, bet es tādu atbildi nesagaidīju pagaidiju kādu laiku bez izmaiņām sapratu kas tas ir brāķis! Aizgāju un coverme veikalu pateikt ka man nestrādā usb vads viņi pateica ka bez čeka neatgriezīs atpakaļ naudu vai vietā nedos citu bet tādu pašu usb vadu?

28.02.2021

J

E Ezis616 28.02.2021

Nav čeka, nav pierādijuma, ka pirki tur :).

D Džumbo 28.02.2021

Loģiski. Par ko sūdzība?

E Efremova 24.03.2021

Tāda paša situācija, 3 lādētāju pirku tajā veikala un pēc pusstunda ekrāna rada, ka ierīce neatbild, ar čeku prasīju naudu atpakaļ, bet nekas. Ko vari pateikt, Ķīnā, neatbilstoša prece un īstas cūkas vadība.