www.sudzibas.lv CoverMe Darba devēja attieksme pret darbiniekiem

CoverMe - Darba devēja attieksme pret darbiniekiem

Ja nu kāds izdomā pieteikties darbam šajā ''izaugsmes pilnā'' uzņēmumā, silti iesaku padomāt divreiz.. Darba intervijā ar jums runās normāli, un teiks, ka vienmēr visu var sarunāt, - tie ir meli. Vairākas reizes sastapos ar to, ka man zvanīja dienu pirms manas brīvdienas, sakot to, ka kāds cilvēks ir jāaizvieto, un dažas reizes es to izdarīju.. Vairākas reizes atteicos to darīt, jo es plānoju savu laiku, un daru citas lietas paralēli darbam, un es netaisos atcelt savas lietas, kad man par to paziņo dienu iepriekš. Protams, tika atrasts cits cilvēks vietā un viss tika nokārtots, bet ja tu neesi gatavs pilnībā upurēties savai priekšniecībai, tad pret tevi arī izveidojas tāda attieksme, ka tu neesi labs darbinieks..
Otra lieta, ar ko saskāros šeit strādājot - kā arī daudzi citi, zaudēju darbu sakarā ar covid, jo uz nenoteiktu laiku nācās aizvērt veikalu kurā strādāju. Uz jautājumiem par to, vai man turpmāk būs darbs, un par dīkstāves pabalstu, direktore diāna man atbild - raksti atlūgumu, un ej prom, es nevaru neko garantēt, kā arī minēja to, ka nav skaidrs pēc kādiem kritērijiem to visu iesniegt, kas ir pilnīgs sviests, jo visiem cilvēkiem kurus pazīstu personīgi, darba devēji jau sen par to bija parūpējušies.. Galvenais, ka ofisā viss notiek, un pārējie var sēdēt bez darba, bez naudas un bez pabalsta, jo darba devējs nezin kā to iesniegt.. Raksti atlūgumu, un ej prom - labs risinājums!
Trešā un pēdējā lieta, ar ko viss beidzās - dienā, kad jau gandrīz pus otru mēnesi biju bez darba, zvans no direktores ar tekstu, ka rītdien man ir jābūt darbā! Paldies par to, ka atkal paziņojat dienu iepriekš, man jau savi plāni neeksistē, izņemot darba vietu, kurai ir nospļauties, par to, ka tik ilgi nestrādāju, un arī atlaist mani netaisijās paši līdz pēdējam brīdim, (es domāju, ka nav jāskaidro kāpēc) .. Tieši tajā dienā, kad bija jāiet uz darbu, pierakstījos uz operāciju jau mēnesi iepriekš.. Pateicu to uzreiz direktorei, uz ko man atbildēja - ka viņai neinteresē kas man un kur ir, es varu visu pārcelt un iznākt uz darbu un viņai neinteresē tas, un ja es neierodos tad es esmu atlaista. Direktorei Dianai neinteresē tava Veselība, interesē tikai bizness, kas jūk un brūk, un viņa ir neapmierināta ar to, ka darbinieks uzdrīkstējās kaut ko ieplānot, un atsakās visu nomest un atskriet pēc knipja sitiena.. Ak šie bezatbildīgie darbinieki... Protams, tiku atlaista, jo pateicu uzreiz ka netaisos upurēt savu veselību šādas attieksmes dēļ.
Cerams, ka šī ziņa aizies līdz daudziem cilvēkiem, lai apdomājas par to visu situāciju un saprot, cik tas viss ir normāli, un arī tie, kas tomēr gribēs kādreiz tur strādāt - rēķināties ar šādu attieksmi.

24.02.2021

T

C Chestnij 03.03.2021

За несколько лет работы тут ни разу не было проблемы с выходными, с отгулами, если надо.
Что ж Вы раньше не ушли, раз вас на столько всё не устраивало.
От куда директор Диана могла знать одобрит ли наше государство пособия для фирмы. Она для этого сделала всё, чтобы мы что-то получили (спасибо большое, получили хорошо). Это как кредит, вы когда подаёте в банке запрос на кредит, работник же вам не скажет, дадут или нет.
Она не обязана вам ни чем. Поставьте себя на место директора. Легко позаботиться о 50+ сотрудниках в такой ситуации? Всем сейчас тяжело, у всех проблемы. Диана сделала всё возможное. Пишите жалобу не на фирму, а на государство Латвийской Республики, на их законы и никому ненужные «логичные» ограничения.

C Chestnij 03.03.2021

Опечатка: не государство, а правитльство*